Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 5 желтоқсандағы N 1665 және 1996 жылғы 25 маусымдағы N 788 қаулыларының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 3 маусымдағы N 513
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналардың:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бiрегейлендiру жүйесiнiң әзiрлемелерiн енгiзудi орталықтандыру және тәртiпке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 5 желтоқсандағы N 1665 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 37, 478-құжат);
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 5 желтоқсандағы N 1665 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 788 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1995 г. N 1665 и от 25 июня 1996 г. N 788
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1998 г. N 513
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1995 г. N 1665 P951665_ "О централизации и упорядочении внедрения разработок системы государственной идентификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 37, ст.478);
постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 788 P960788_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1995 г. N 1665".
Премьер-Министр
Республики Казахстан