Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 3 маусымдағы N 514
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына мынадай
толықтыру енгiзiлсiн:
Аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспары реттiк нөмiрi
38 а, мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"38а   Ұлттық архив   Қазақстан         маусым   шiлде  тамыз".
қоры және      Республикасының
архивтер       Мемлекеттiк орталық
туралы         архивi, Қаржыминi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. N 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1998 г. N 514
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. N 17 P980017_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год" следующее дополнение:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 38а, следующего содержания:
"38а О Национальном Центральный июнь июль август
архивном фонде государственный
и архивах архив Республики
Казахстан,
Минфин ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан