"Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом компаниясының жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 17 маусымдағы N 547 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 406 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi заңдарда белгiленген тәртiппен "Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом компаниясының" жабық акционерлiк қоғамы Байқаушы кеңесiнiң құрамына "Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом компаниясының президентi Қ.Қ.Байкеновты кiргiзсiн және Б.М.Шаяхметовты көрсетiлген құрамнан шығарсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Отдельные вопросы Национальной атомной компании "Казатомпром"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1998 г. N 547. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1998 г. N 547 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке ввести в состав Наблюдательного совета закрытого акционерного общества "Национальная атомная компания "Казатомпром" Байкенова К.К. - президента Национальной атомной компании "Казатомпром" и вывести из указанного состава Шаяхметова Б.М.
Премьер-Министр
Республики Казахстан