Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына разрядты жүктердi транзиттеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 18 маусымдағы N 552
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екi ұдай мақсаттағы өнiмге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына сәйкес Қазақтан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына:
"Нитро-Взрыв" акционерлiк қоғамы (Мәскеу қаласы) мен Науаи тау-кен-металлургия комбинаты (Науаи қаласы) арасында жасалған 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 08/98-НВ келiсiм-шартқа сәйкес Алмалық тау-кен-металлургия комбинатына;
"Нитро-Взрыв" акционерлiк қоғамы (Мәскеу қаласы) мен Алмалық тау-кен-металлургия комбинаты (Алмалық қаласы) арасында жасалған 1997 жылғы 13 желтоқсандағы N 16/98-НВ келiсiм-шартқа сәйкес Алмалық тау-кен-металлургия комбинатына разрядты жүктердi транзиттеуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi Халықаралық темiр жол жүк қатынасы туралы келiсiмге
сәйкес жүктiң Қазақстан аумағы арқылы өтуiне қауiпсiздiк пен
бақылаудың ерекше шараларын қамтамасыз ете отырып, тасымалды жүзеге
асырсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кеден комитетi
транзиттi тасымалдауға заңдарда белгiленген тәртiппен бақылауды
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О транзите разрядных грузов по территории Республики Казахстан из Pоссийской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1998 года N 552
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить транзит разрядных грузов по территории Республики Казахстан из Российской Федерации в Республику Узбекистан:
Навоийскому горно-металлургическому комбинату согласно контракту N 08/98-НВ от 18 декабря 1997 года, заключенному между акционерным обществом "Нитро-Взрыв" (г.Москва) и Навоийским горно-металлургическим комбинатом (г.Навои);
Алмалыкскому горно-металлургическому комбинату согласно контракту N 16/98-НВ от 12 декабря 1997 года, заключенному между акционерным обществом "Нитро-Взрыв" (г.Москва) и Алмалыкским горно-металлургическим комбинатом (г.Алмалык).
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан осуществить перевозку с обеспечением особых мер безопасности и контроля за продвижением груза по территории Казахстана в соответствии с Соглашением о международном железнодорожном грузовом сообщении.
3. Таможенному комитету Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за транзитными перевозками в установленном законодательством порядке.
Премьер-Министр
Республики Казахстан