Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 19 маусымдағы N 567
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
реттiк нөмiрi 27, 28, 29, 31, 35-жолдарда:
"сәуiр мамыр маусым" деген сөздер "мамыр маусым шiлде" деген
сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. № 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 г. № 567
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. № 17 P980017_ "О плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год" следующие изменения:
в строках, порядковые номера 27, 28, 29, 31, 35:
слова "апрель май июнь" заменить словами "май июнь июль".
Премьер-Министр
Республики Казахстан