Адвокат Антуан Биденiң қызметiне ақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 19 маусымдағы N 569
Француз банктерiнде Қазақстан Республикасының шоттарына тоқтау салынуына байланысты Париж Сауда Сотындағы сот процесiн табысты аяқтау мақсатында және Қазақстан Республикасының Үкiметi мен адвокат Антуан Биденiң арасындағы 1997 жылғы 6 қазанда қол қойылған шартқа сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған резерв қорының қаражатынан адвокат Антуан Биденiң қаламақы мен шығарған шығыстарын төлеу үшiн 24 595 (жиырма төрт мың бес жүз тоқсан бес) АҚШ долларына баламды соманы бөлуге рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об оплате услуг адвокату Антуану Биде
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года N 569
В целях успешного завершения судебного процесса в Парижском Торговом Суде в связи с арестом счетов Республики Казахстан во французских банках и в соответствии с подписанным договором между Правительством Республики Казахстан и адвокатом Антуаном Биде от 6 октября 1997 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Разрешить Министерству финансов Республики Казахстан выделить сумму, эквивалентную 24 595 (двадцать четыре тысячи пятьсот девяносто пять) долларов США, для оплаты гонорара и понесенных расходов адвокату Антуану Биде за оказанные услуги из средств резервного фонда Правительства Республики Казахстан на 1998 год.
Премьер-Министр
Республики Казахстан