1997 жылы Ақмола және Қостанай облыстарының ауыл шаруашылығы ұйымдарына берiлген гербицидтер үшiн берешектердi өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 22 шiлде N 679. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.11.04. N 1126 қаулысымен. ~P981126
Ақмола және Қостанай облыстарының "Құнарлылық" акционерлiк қоғамдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiне берешектерiн өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi, Ақмола және Қостанай облыстарының әкiмдерi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiмен бiрлесiп, "Рон-Пуленк Агро Қазақстан" фирмасының "Құнарлылық" акционерлiк қоғамдарына 1997 жылы берген гербицидтерi үшiн берешектерiне салыстыру жүргiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңдарда белгiленген тәртiппен Ақмола және Қостанай облыстарының әкiмдерiне, "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" акционерлiк қоғамына 1997 жылы берiлген гербицидтер үшiн, көрсетiлген облыстардың әкiмдерiне берiлген кепiлдiктер бойынша берешектердi өтеуi үшiн несиелер берудi қамтамасыз етсiн.
3. Ақмола және Қостанай облыстарының әкiмдерi 1998 жылдың 15 қарашасына дейiн осы қаулының 2-тармағында көрсетiлген несиелердi өтеудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О погашении задолженностей за поставки гербицидов сельскохозяйственным организациям Акмолинской и Костанайской областей в 1997 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1998 года N 679. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 ноября 1998 г. N 1126 ~P981126
В целях погашения задолженностей акционерных обществ "Кунарлылык" Акмолинской и Костанайской областей государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, акимам Акмолинской и Костанайской областей совместно с государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан произвести сверку задолженностей за поставленные фирмой "Рон-Пуленк Агро Казахстан" гербициды акционерным обществам "Кунарлылык" в 1997 году.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить выдачу кредитов акимам Акмолинской и Костанайской областей акционерным обществом "фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" для погашения задолженностей по гарантиям, выданным акимами указанных областей за поставленные в 1997 году гербициды.
3. Акимам Акмолинской и Костанайской областей обеспечить до 15 ноября 1998 года погашение кредитов, указанных в пункте 2 настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан