Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1716 және 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1210 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 22 шiлдедегi N 685
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармағының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.30. N 1504
қаулысымен.
P991504_
2. "KEGOC" электр жүйелерiн басқару жөнiндегi Қазақстан
компаниясы" акционерлiк қоғамының қызметiн жандандыру жөнiндегi
кезек күттiрмейтiн шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1997 жылғы 4 тамыздағы N 1210
P971210_
қаулысына мынадай өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 3-тармақ алынып тасталсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
I тарауда:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭБЖ және 500-1150 кВ қуатты КС";
мынадай мазмұндағы 2, 3, 4, 5 және 6-шы реттiк нөмiрлi
жолдармен толықтырылсын:
"2.  1150кВ  Барнаул-Екiбастұз     325,2    "Дальние электро-
ЭБЖ, 1150 кВ                  КС-2001   передачи" АҚ
"Екiбастұз" КС-мен
3.  1150кВ  Екiбастұз-Көкшетау    494,3    "Дальние электро-
ЭБЖ, 1150 кВ                  КС-2502   передачи" АҚ
"Көкшетау" КС-мен
4.  1150кВ  Көкшетау-Қостанай     395,1    "Дальние электро-
ЭБЖ, 1150 кВ                  КС-2502   передачи" АҚ
"Қостанай" КС-мен
5.  1150кВ  Қостанай-Челябы      208,3    "Дальние электро-
ЭБЖ                                   передачи" АҚ
6.  1150кВ  "Көкшетау" КС-       2,9      "Дальние электро-
ындағы 500 кВ кiрiсi бар ЭБЖ            передачи" АҚ
"Жиыны" деген жолдағы "42,0" деген сан "1467,8" деген санмен
ауыстырылсын.
II бөлiм мынадай мазмұндағы 26, 27, 28, 29, 30 және
31-тармақтармен толықтырылсын:
"26.  1500 кВ Екiбастұз          КС-80      "Дальние электро-
энергия жаңарту кешенiнiң              передачи" АҚ
(ЕЭЖК) 220 кВ АБҚ
27. Оң жағалау 220 кВ КС        КС-63      "Батыс Қазақстан БЭК"АҚ
28. Индер 220 кВ КС             КС-126     "Атырау БЭК"АҚ
29. Теңiз 220 кВ КС             КС-250     "Атырау БЭК"АҚ
30. "Өзен" 220 кВ КС  бар       133,8      "Маңғыстау БЭК"АҚ
Ақтау-
өзен 220 кВ ЭБЖ             КС-500      "Маңғыстау БЭК" АҚ
31. Ақтау - Өзен 220 кВ         133,8       "Маңғыстау БЭК" АҚ
ЭБЖ
"Жиыны" деген жолдағы "7212,5 км" деген сан "7480,1 км" деген
санмен ауыстырылсын, "5246,0 МВА" деген сан "6265,0 МВА" деген
санмен ауыстырылсын.
III бөлiм мынадай мазмұндағы 3 және 4-тармақтармен
толықтырылсын:
"3. "Қостанай - Сарыбай      14,6       "Дальние электро-
1150 КС" 110 кВ ЭБЖ                   передачи" АҚ
(2 тiркемелi)

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 года N 1716 и от 4 августа 1997 года N 1210
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1998 г. N 685
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения и дополнения:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30
сентября 1999 г. N 1504
P991504_
)
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 4
августа 1997 года N 1210
P971210_
"О неотложных мерах по активизации
деятельности акционерного общества "Казахстанская компания по
управлению электрическими сетями "КЕGОС":
1) пункт 3 исключить;
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I:
название изложить в следующей редакции:
"ЛЭП и ПС напряжением 500-1150 кВ";
дополнить строками с порядковыми номерами 2, 3, 4, 5 и 6
следующего содержания:
"2. ЛЭП 1150 кВ Барнаул-Экибастуз с     325,2     АО "Дальние
ПС 1150 кВ "Экибастуз"                  ПС-2001   Электропередачи"
3. ЛЭП 1150 кВ Экибастуз-Кокшетау с     494,3     АО "Дальние
ПС 1150 кВ "Кокшетау"                   ПС-2502   Электропередачи"
4. ЛЭП 1150 кВ Кокшетау-Костанай ПС     395,1     АО "Дальние
1150 кВ "Костанай"                      ПС-2502   Электропередачи"
5. ЛЭП 1150 кВ Костанай-Челябинск       208,3     АО "Дальние
Электропередачи"
6. ЛЭП 500 кВ заходы на ПС 1150         2,9       АО "Дальние
"Кокшетау"                                        Электропередачи";
в строке "Итого" цифру "42,0" заменить цифрой "1467,8";
раздел II дополнить строками с порядковыми номерами 26, 27, 28,
29, 30 и 31 следующего содержания:
"26. ОРУ 220 кВ Экибастузского энерго-  ПС-80     АО "Дальние
преобразовательного комплекса (ЭЭПК)              Электропередачи"
1500 кВ
27. ПС 220 кВ Правобережная             ПС-63     АО "Западно-
Казахстанская РЭК"
28. ПС 220 кВ Индер                     ПС-126    АО "Атырауская
РЭК"
29. ПС 220 кВ Тенгиз                    ПС-250    АО "Атырауская
РЭК"
30. ЛЭП 220 кВ Актау - Узень с ПС 220   133,8     АО "Мангистауская
кВ "Узень"                                        РЭК"
ПС-500    АО "Мангистауская
РЭК"
31. ЛЭП 220 кВ Актау-Узень              133,8     АО "Мангистауская
РЭК";
в строке "Итого" цифру "7212,5 км" заменить цифрой "7480,1 км",
цифру "5246,0 МВА" заменить цифрой "6265,0 МВА";
раздел III дополнить строками с порядковыми номерами 3 и 4
следующего содержания:
"3. ЛЭП 110 кВ "ПС 1150 Костанай-       14,6     АО "Дальние
Сарбайская" (2-х цепная)                         Электропередачи"

4. "Екiбастұз-Құрылыс       23,3       "Дальние электро-
1150 КС" 110 кВ ЭБЖ                  передачи" АҚ
(2 ЭБЖ)
"Жиыны" деген жолдағы "212,7" деген сан "250,6" деген санмен
ауыстырылсын.
3) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Барлық өндiрiс алаңдарын, қойма жайларын,        "Дальние
шеберханаларды, қуаттылығы 0,4-35 кВ электр       электропередачи" АҚ
желiлерi объектiлерiн, автокөлiктi, арнайы
техниканы, аспаптар мен бейiмделген
құрылғыларды қоса алғанда, "Дальние
электропередачи" АҚ-ның Қостанай, Көкшетау
және Екiбастұз филиалдарының өндiрiстiк
базалары толық көлемiнде
Магистральдық байланыс каналдарын қоса             "Дальние
алғанда, Қостанай қаласының әкiмшiлiк-өндiрiстiк   электропередачи"АҚ
кешенi "Дальние элекропередачи" АҚ күшейткiш
пункттерiмен бiр кешенде
"Атырау БЭК" АҚ-ның "Индер" 220 кВ КС-ның           "Атырау БЭК" АҚ
жанындағы, "Теңiз" 220 кВ КС-ның жанындағы
өндiрiс алаңдарының персоналды, техниканы
орналастыруға жеткiлiктi бөлiгi, сондай-ақ
берiлетiн жүйеаралық электр желiлерiн пайдалану
мен жөндеудi жүзеге асыруға қажеттi қойма
жайлары, шеберханалар, автокөлiк және гараждар,
арнайы техника, аспаптар мен байланыс
жабдықтары.
Ақтау қаласындағы "Маңғыстау БЭК" АҚ-ның "Өзен"     "Маңғыстау БЭК"АҚ
220 кВ КС-ның жанындағы өндiрiс алаңдарының
персоналды, техниканы орналастыруға жеткiлiктi
бөлiгi, сондай-ақ берiлетiн жүйеаралық электр
желiлерiн пайдалану мен жөндеудi жүзеге асыруға
қажеттi қойма жайлары, шеберханалар, автокөлiк
және гараждар, арнайы техника, аспаптар мен
байланыс жабдықтары
Орал қаласындағы "Батыс Қазақстан БЭК" АҚ-ның       "Батыс Қазақстан
Оң жағалау филиалының "Оң жағалау" КС-ның           БЭК" АҚ
жанындағы әкiмшiлiк және өндiрiс алаңдарының
персоналды, техниканы орналастыруға жеткiлiктi
бөлiгi, сондай-ақ берiлетiн жүйеаралық электр
желiлерiн пайдалану мен жөндеудi жүзеге асыруға
қажеттi қойма жайлары, шеберханалар, автокөлiк
және гараждар, арнайы техника, аспаптар мен
байланыс жабдықтары".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

4. ЛЭП 110 кВ "ПС 1150 Экибастуз-       23,3     АО "Дальние
Строительная" (2 ЛЭП)                            Электропередачи"
в строке "Итого" цифру "212,7" заменить цифрой "250,6".
3) приложение 3 к указанному постановлению:
дополнить строками следующего содержания:
"Производственные базы Костанайского,             АО "Дальние
Кокшетауского и Экибастузского филиалов           электропередачи"
АО "Дальние электропередачи" в полном объеме,
включая все производственные площади, складские
помещения, мастерские, электросетевые объекты
напряжением 0,4-35 кВ, автотранспорт,
спецтехнику, приборы и приспособления.
Административно-производственный комплекс г.      АО "Дальние
Костанай, включая магистральные каналы связи в    электропередачи"
комплексе с усилительными пунктами АО "Дальние
электропередачи"
При ПС 220 кВ "Индер", при ПС 220 кВ              АО "Атырауская РЭК"
"Тенгиз", часть производственных площадей АО
"Атырауская РЭК", достаточных для размещения
персонала, техники, а также складские помещения,
мастерские, автотранспорт и гаражи, спецтехника,
приборы и оборудование связи, необходимые для
осуществления эксплуатации и ремонта
передаваемых межсистемных электрических
сетей.
При ПС 220 кВ "Узень", часть производственных     АО "Мангистауская
площадей центральной базы АО "Мангистауская       РЭК"
РЭК" в г. Актау, достаточных для размещения
персонала, техники, а также складские помещения,
мастерские, автотранспорт и гаражи, спецтехника,
приборы и оборудование связи, необходимые для
осуществления эксплуатации и ремонта передаваемых
межсистемных электрических сетей.
При ПС "Правобережная", часть административных    АО "Западно-
и производственных площадей Правобережного        Казахстанская РЭК"
филиала АО "Западно-Казахстанская РЭК"
в г. Уральск, достаточных для размещения
персонала, техники, а также складские помещения,
мастерские, автотранспорт и гаражи, спецтехника,
приборы и оборудование связи, необходимые
для осуществления эксплуатации и ремонта
передаваемых межсистемных электрических сетей".
Премьер-Министр
Республики Казахстан