Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 15 шiлдедегi N 1112 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 22 шiлдедегi N 687. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
"Азаматтар мен заңды тұлғалардың кәсiпкерлiк қызмет еркiндiгiне құқығын қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 27 сәуiрдегi N 3928 U983928_ Жарлығын орындау үшiн, сертификатталатын тауарлар тiзбесiн қысқарту және өнiмдi сертификаттаудан технологиялық процестердiң сапасын сертификаттауға көшу жөнiнде шаралар қабылдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Стандарттардың немесе олардың адамдардың өмiрi, денсаулығы, азаматтардың мүлкi және қоршаған орта үшiн қауiпсiздiгiн қамтамасыз ететiн өзге де нормативтiк құжаттардың мiндеттi талаптарына сәйкестiгiне мiндеттi сертификаттауға жататын өнiмдердiң (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 15 шiлдедегi N 1112 қаулысына P971112_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 32, 295-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Стандарттардың немесе олардың адамдардың өмiрi, денсаулығы, азаматтардың мүлкi және қоршаған орта үшiн қауiпсiздiгiн қамтамасыз ететiн өзге де нормативтiк құжаттардың мiндеттi талаптарына сәйкестiгiне мiндеттi сертификаттауға жататын өнiмдердiң (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) тiзбесiнде: "Автокөлiк құралдары" деген 1 бөлiмде: "8712 00 100 Двигательсiз екi доңғалақты велосипедтер 45 2911 және велосипедтердiң басқа түрлерi 8712 00 300 (үш доңғалақты көлiктiк велосипедтердi қоса 45 2917 8712 00 800 алғанда) 45 2950" деген жолдар алынып тасталсын; "Электртехникалық, радиотехникалық және электронды бұйымдар" деген 12-бөлiмде: "8465** Ағаш қасаң, сүйек, эбонит, қатты 38 3100 пластмассалар өңдеуге арналған станоктар 9105 11 000 Тораптан қоректенетiн сағат 34 6890 9105 21 000 9105 91 000 8506** Гальваникалық элементтер мен батареялар 34 8300 8504 40 930 Тұрмыстық аккумуляторларды зарядтауға арналған құрылғылар 34 6882 Кино және фототехника 9007 20 000 - кинопроекторлары 44 4350 9008 10 000 - слайд проекторлары 44 4370 9008 40 000 - фотоүлкейткiштер 63 9800 9006 61 000 - жарқылдар шамдар Шамдар және жарық беретiн жабдықтар 8504 10 910 - разрядтау шамдарына арналған қосуды 34 6170 реттегiш аппараттар 8539 21 920 - қыздыру және люминесценттi шамдарға 34 6413; 8539 22 100 арналған патрондар 34 6410 34 6416 8539 22 900 - люминесценттi шамдарға арналған 34 6922 стартерлер 8539 21 920 - люминесценттi шамдар 34 6410 8539 10 900 - қыздыру шамдары 8539 39 000 - қыздыру шамдарына арналған жарық беретiн 34 6150 9405 10 290 тұрмыстық арматуралар 346898 9405 10 300 - жарық гүл тiзбелерi 9405 10 500 - көше шырақтары 9405 10 910 9405 10 990 9405 20 110 9405 20 190 9405 20 300 9405 20 500 9405 20 910 9405 20 990 9405 30 000 9405 40 100 9405 40 310 9405 40 350 9405 40 390 9405 40 910 9405 40 950 9405 40 990 8532 10 000 Сыйымдылығы тұрақты күштi конденсаторлар және қуат коэффициентiн көтеруге арналған конденсаторлық қондырғылар 34 1460" деген жолдар алынып тасталсын; "Байланыс құралдары" деген 13-бөлiмде: "8517 19 900 Телефон аппараттары 66 5412 8525 30* Теледидар камералары 66 5414" деген жолдар алынып тасталсын; "Қауiптiлiгi тұрақты өнеркәсiптерге, жұмыстарға арналған жабдық" деген 15-бөлiмде: "7305 20 100 Бұрғылау және кигiзбе құбырлар 13 2100 7305 20 900 13 2400 7304 21 00" деген жолдар алынып тасталсын; "Адамның терiсiмен, тағаммен және сумен жанасатын халық тұтынатын тауарлар" деген 18-бөлiмде: "7323 94 100 Асханалық, асүйлiк, шаруашылық эмальданған 7323 94 900 болат бұйымдар 7323 93 100 Асханалық, асүйлiк, шаруашылық, тотқа төзiмдi 7323 93 900 болаттан жасалған бұйымдар 9617 00 110 9617 00 190 8215 10 300 8215 20 100 7323 91 000 Асханалық, асүйлiк, шаруашылық эмальданған, 96 9530 7323 92 000 эмальданбаған шойын бұйымдар 8423 10 100 Тұрмыстық мақсаттағы таразылар. Нәрестелердi 42 7407; 8423 10 900 өлшеуге арналған таразыларды қоса алғанда, 42 7451 адам өлшейтiн таразылар 42 7457 4014 90 900 - резеңке ластылар 25 4523 4015 19 100 - шаруашылық қолғаптар 25 3626 25 3624 25 3627" деген жолдар алынып тасталсын; "Ағаш өңдеу тауарлары" деген 20-бөлiмде: "4403** Өңделмеген арамен кесiлетiн ағаш 53 1100 4407** материалдары 4407 25 310 Кеспелтек ағаш, жұқа тақтайша және паркетке 53 6180 4407 26 310 арналған фриз 4407 29 310 4407 91 310 4409 20 910 4418 10 500 Құрылыстық ағаш бұйымдары (есiктер, 53 6100 4418 10 900 терезелер, қабырғаға салынған шкаф 53 6210 4418 20 500 бөлшектерi) 53 6600 4418 20 800"" деген жолдар алынып тасталсын; "Құрылыс материалдары мен конструкциялар" деген 21-бөлiмде "7610 10 000 Құрылысқа арналған алюминий 52 7110 металлконструкциялары (құрылыс фирмалары, 52 7120 терезелерi және олардың кәсегi, есiктер, 52 7140 есiк табалдырықтары) 52 7150 52 7160 7003 19 000 Арматураланған және арматураланбаған 59 1100 7003 20 000 профильдi табақ шыны 59 1200 7003 30 000" деген жолдар алынып тасталсын; "Жеңiл өнеркәсiп өнiмдерi" деген 22-бөлiмде: "6107** Тоқыма өнеркәсiбi өнiмдерi (пальтолар, 84 0000 6108** плащтар, күртелер, костюмдер, пиджактар, блайзерлер, шалбарлар, 6109** комбинезондар, шолақ шалбарлар, iшкөйлектер, 6110** жейделер, блузкалар, батниктер) 6111** 6112** 6113 00** 6114** 6115** 6116** 6117** 6212** 6216 00 000 6302 10 Тiгiн бұйымдары (пальтолар, плащтар, 85 0000 6201** күртелер, костюмдер, блайзерлер, шалбарлар, 6202** комбинезондар, бриджалар, шолақ шалбарлар, 6204** жәкеттер, көйлектер, юбкалар, юбка-шалбарлар, 6205** жейделер, блузкалар, батниктер, майкалар, 6206** трусилер, кальсондар, iшкөйлектер, пижамалар, 6207** халаттар, комбинациялар, iш юбкалар, 6208** панталондар, пеньюарлар, төсектiк, асханалық, 6209** туалеттiк, асүйлiк ақтықтар, бет орамалдар, 6210** шәлiлер, шарфтар, галстуктер) 6211** 6213** 6214** 6215** 6302** 6503 00 Қалпақтар және өрмек, киiз, тоқыма 84 5000 6504 00 000 материалдардан жасалған, өрiп тоқылған 6505** басқа да бас киiмдер 6506** 4303** Мех киiм және оның керек-жарақтары 89 2000; Мех бас киiмдер 89 3000 89 4000 89 5000 89 6000 4203 10 000 Жасанды терiден жасалған киiм және оның 851068-85 4203 29 910 керек-жарақтары 1069 4203 29 990 851305-85 1306 89 2113 89 2123 89 2213 89 2223" деген жолдар алынып тасталсын; "Ауыл шаруашылығы өндiрiсi мен тамақ өнеркәсiбiнiң өнiмдерi" деген 26-бөлiмде: "0201** Жаңа сойылған, тоңазытылған, немесе 921110-921113 0202** мұздатылған, iрi қара мал етi 921120-921123 0203** Жаңа сойылған, тоңазытылған, 921130-921136 мұздатылған шошқа етi 0204** Жаңа сойылған, тоңазытылған, 921140-921143 мұздатылған қой немесе ешкi етi 921150-921153 0205 00** Жаңа сойылған, тоңазытылған, 921170-921174 мұздатылған жылқы етi 0206** Жаңа сойылған, тоңазытылған және 921200-921225 мұздатылған iрi қара мал, шошқа, жылқы, қой, ешкi етiнен қосымша ет өнiмдерi 0207** Жаңа сойылған, тоңазытылған, 921160-921169 мұздатылған үй құсы етi мен қосымша 921230-921234 ет өнiмдерi 0208** Жаңа сойылған, тоңазытылған, 921180-921183 мұздатылған: - қодас, түйе, бұғы, бұлан етi; 921190-921198 - қоян етi; - жабайы аң етi тағамға жарамды қосымша және басқа ет өнiмдерi 0209 00** Арық еттен бөлiнiп алынған шошқа майы және жас, тоңазытылған, мұздатылған, сүрленген тұздықта тұздалған, кептiрiлген қол майы 0210** Тұздалған, тұздықтағы, пiсiрiлген, 921350-921357 кептiрiлген немесе қақталған ет пен 921362 қосымша ет өнiмдерi және еттен немесе қосымша ет өнiмдерiнен жасалған тағамдық ұн 0301 91* Тiрi, жас,тоңазытылған,мұздатылған,балық 926100-926109 0301 92* Балық филесi, балықтың жас, тоңазытылған,926110 0301 93* мұздатылған басқа етi (тартылған еттi 926120-926124 0301 99* қоса алғанда) 926130-926136 0302** 926140-926142 926150-926154 0303** 0304** 0801** Кокос, бразилия жаңғақтары, кешью,бадам 976620 0802** орман жаңғағы, грек жаңғағы, жер жаңғағы 976514 талшын, пiсте және басқалар 0805** - жаңа пiскен немесе кептiрiлген цитрус 976928 жемiстерi (апельсин, мандарин, лимон грейпфрут); 0804** - субтропиктiк дақылдардың жемiстерi 976928 081050 000 (iнжiр, құрма, анар, зәйтүн, мушмула, фейхоа); 0803 00* - жаңа пiскен немесе кептiрiлген 976620-97 080450 000 тропикалық дақылдардың жемiстерi 6623 (банан, ананас, құрма, авокадо, киви, манго, гарциния т.б.) 0806** - жаңа пiскен немесе кептiрiлген жүзiм 976920 0807** - жаңа пiскен папайя 973411-97 0808** - жаңа пiскен алма, алмұрт және алқоры 3412 0809** - шырындықтарды қоса алғанда, абрикос, шие, қызыл шие, шабдалы 0810** - қой бүлдiрген, құлпынай, таңқурай, қожақат, қарақат, тұт жидегi, қарылған, мүжидек, итбүлдiрген және басқа жидектер 0811** - Жемiстер және жаңғақтар мұздатылған 916510 қант немесе тәттi зат қосылған (жас немесе буға пiсiрiлген) 0812** Қысқа мерзiмге консервiленген (мәселен, күкiрт қос тотығында, тұздықта, күкiрттi суда немесе басқа уақытша консервiлейтiн ерiтiндiде) бiрақ сол күйiнде тағамға тiкелей пайдалануға болмайтын жемiстер мен жаңғақтар 0813** Кептiрiлген жемiстер (жүзiмнен басқа) 916402 жаңғақ және осы топқа жiктелiнетiн 916408 кептiрiлген жемiстер: абрикос, алқоры, 916409 алма, шабдалы, алмұрт, қауын қоспалары 081400 000 Жаңа пiскен, мұздатылған, кептiрiлген немесе қысқа мерзiмге сақтауға тұздықта, күкiрттi суда немесе басқа уақытша консервiлейтiн ерiтiндiде консервiленген цитрус жемiстерiнiң қабығы немесе бақша дақылдарының қабығы (қарбыз қабығын қоса алғанда) 1212 20 000 Тамаққа пайдаланылатын теңiз және басқа да түрлi балдырлар 925400" деген жолдар алынып тасталсын; "Азық және азықтық нәрселер" деген 27-бөлiмде: "2309 10 Мысық пен итке арналған бөлшек саудаға арнап өлшеп оралған азық" деген жолдар алынып тасталсын; "Металлургия өнiмдерi деген 30-бөлiмде: "7202 - ферроқорытпалар 082000 083000 084000" деген жолдар алынып тасталсын; "Қазақстан Республикасында мiндеттi сертификаттауға жататын қызмет көрсетулердiң номенклатурасы" деген 31-бөлiмде: "Туристiк және саяхат қызметi 61200 61300 61400 Кiшi және орта кәсiпкерлiкке арналған 61601 қонақ үй, мотель, кемпинг қызмет 61605 көрсетулерi 41400" деген жолдар алынып тасталсын. 2. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап бiр ай өткен соң күшiне енедi. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1997 года № 1112
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1998 г. № 687. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 года № 3928 U983928_ "О защите прав граждан и юридических лиц на свободу предпринимательской деятельности", в целях сокращения перечня сертифицируемых товаров и принятия мер по переходу от сертификации продукции к сертификации качества технологических процессов Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1997 года № 1112 P971112_ "Об утверждении Перечня продукции (работ, услуг), подлежащей обязательной сертификации на соответствие обязательным требованиям стандартов или иных нормативных документов, обеспечивающих ее безопасность для жизни, здоровья людей, имущества граждан и окружающей среды" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 32, ст. 295) следующие изменения: в Перечне продукции (работ, услуг), подлежащей обязательной сертификации на соответствие обязательным требованиям стандартов или иных нормативных документов, обеспечивающих ее безопасность для жизни, здоровья людей, имущества граждан и окружающей среды, утвержденном указанным постановлением: в разделе 1 "АВТОТРАНСПОРТНЫЕ СРЕДСТВА": строки: "871200100 Велосипеды двухколесные и прочие виды 45 2911 велосипедов 8712 00 300 (включая трехколесные транспортные) без 45 2917 8712 00 800 двигателя 45 2950" исключить; в разделе 12 "ЭЛЕКТРОТЕХНИЧЕСКИЕ, РАДИОТЕХНИЧЕСКИЕ, ЭЛЕКТРОННЫЕ ИЗДЕЛИЯ": строки: "8465** Станки для обработки дерева, пробки, кости, 38 3100 эбонита, твердых пластмасс 9105 11 000 Часы с питанием от сети 34 6890 9105 21 000 9105 91 000 8506 ** Элементы и батареи гальванические 34 8300 8504 40 930 Устройства для зарядки аккумуляторов бытовые 34 6882 Кино и фототехника 9007 30 000 - кинопроекторы 44 4350 9008 10 000 - проекторы для слайдов 44 4370 9008 40 000 - фотоувеличители 63 9800 9006 61 000 - лампы-вспышки Лампы и осветительное оборудование 8504 10 910 - аппараты пускорегулирующие для разрядных 34 6170 ламп 8539 21 920 - патроны для ламп накаливания и 34 6413; люминесцентных 34 6410 8539 22 100 ламп 34 6416 8539 22 900 - стартеры для люминесцентных ламп 34 6922 8539 21 920 - лампы люминесцентные 34 6410 8539 10 900 - лампы накаливания 8539 39 000 - арматура осветительная бытовая для ламп 34 6150 9405 10 290 накаливания 34 6898 9405 10 300 - световые гирлянды 9405 10 500 - уличные светильники 9405 10 910 9405 10 990 9405 20 110 9405 20 190 9405 20 300 9405 20 500 9405 20 910 9405 20 990 9405 30 000 9405 40 100 9405 40 310 9405 40 350 9405 40 390 9405 40 910 9405 40 950 9405 40 990 8532 10 000 Конденсаторы постоянной емкости силовые и 34 1460 конденсаторные установки для повышения коэффициента мощности" исключить; в разделе 13 "СРЕДСТВА СВЯЗИ": строки: "8517 19 900 Аппараты телефонные 66 5412 8525 30* Камеры телевизионные 66 5414" исключить; в разделе 15 "ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ ПОТЕНЦИАЛЬНО ОПАСНЫХ ПРОИЗВОДСТВ, РАБОТ": строки: "730520100 Трубы бурильные и обсадные 13 2100 7305 20 900 13 2400 7304 21 000" исключить; в разделе 18 "ТОВАРЫ НАРОДНОГО ПОТРЕБЛЕНИЯ, КОНТАКТИРУЮЩИЕ С КОЖЕЙ ЧЕЛОВЕКА, ПИЩЕЙ И ВОДОЙ": строки: "732394100 Изделия столовые, кухонные, хозяйственные 7323 94 900 стальные эмалированные 7323 93 100 Изделия столовые, кухонные, хозяйственные из 7323 93 900 коррозионностойкой (нержавеющей) стали 9617 00 110 9617 00 190 8215 10 300 8215 20 100 7323 91 000 Изделия столовые, кухонные, хозяйственные 96 9530 7323 92 000 чугунные эмалированные и неэмалированные 8423 10 100 Весы для бытовых целей. Весы для 42 7407; 8423 10 900 взвешивания людей, включая весы для 42 7451 взвешивания грудных детей 42 7457 4014 90 900 - ласты резиновые 25 4523 4015 19 100 - перчатки хозяйственные 25 3626 25 3624 25 3627" исключить; в разделе 20 "ТОВАРЫ ДЕРЕВООБРАБОТКИ": строки: "4403 ** Лесоматериалы необработанные для 53 1100 4407 ** распиловки 4407 25 310 Бруски, планки и фриз для паркета 53 6180 4407 26 310 4407 29 310 4407 91 310 4409 20 910 4418 10 500 Изделия деревянные строительные (двери, окна, 53 6100 4418 10 900 детали встроенных шкафов) 53 6210 4418 20 500 53 6600 4418 20 800" исключить; в разделе 21 "СТРОИТЕЛЬНЫЕ МАТЕРИАЛЫ И КОНСТРУКЦИИ"; строки: "7610 10 000 Металлоконструкции алюминиевые 52 7110 строительные (строительные фермы, окна и их 52 7120 рамы, двери и пороги для дверей) 52 7140 53 7150 52 7160 7003 19 900 Стекло листовое, армированное и 59 1100 7003 20 000 неармированное профильное 59 1200 7003 30 000" исключить; в разделе 22 "ПРОДУКЦИЯ ЛЕГКОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ": строки: "6107 ** Продукция трикотажной промышленности 84 0000 (пальто, 6108 ** плащи, куртки, костюмы, пиджаки, блайзеры, брюки, 6109 ** комбинезоны, шорты, сорочки, рубашки, 6110 ** блузки, батники 6111 ** 6112 ** 6113 00* 6114 ** 6115 ** 6116 ** 6117 ** 6212 ** 6216 00 000 6302 10 * 6201 ** Изделия швейные (пальто, плащи, куртки, 85 0000 6202 ** костюмы, пиджаки, блайзеры, брюки, 6203 ** комбинезоны, бриджи, шорты, жакеты, платья, 6204 ** юбки, юбки-брюки, рубашки, блузки, батники, 6205 ** майки, трусы, кальсоны, ночные сорочки, 6206 ** пижамы, халаты, комбинации, нижние юбки, 6207 ** панталоны, пеньюары, белье постельное, 6208 ** столовое, туалетное, кухонное, платки 6209 ** носовые, шали, шарфы, галстуки) 6210 ** 6211 ** 6213 ** 6214 ** 6215 ** 6302 ** 6503 00 * Шляпы и прочие головные уборы фетровые, 84 5000 6504 00 000 трикотажные, из текстильных материалов, 6505 ** плетенные 6506 ** 4303 ** Одежда меховая и ее принадлежности, 89 2000,89 меховые головные уборы 3000 89 4000,89 5000 89 6000 4203 10 000 Одежда и принадлежности одежды из 851068-85 из искусственной кожи 1069 4203 29 910 85 1305-85 1306 4203 29 990 89 2113 89 2123 89 2213 89 2223" исключить; в разделе 26 "ПРОДУКТЫ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННОГО ПРОИЗВОДСТВА И ПИЩЕВОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ": строки: "0201 ** Мясо крупного рогатого скота свежее, 92 1110-92 охлажденное 1113 0202 ** или мороженое 92 1120-92 1123 0203 ** Свинина свежая, охлажденная, мороженая 92 1130-92 1136 0204 ** Баранина или козлятина свежая, 92 1140-92 охлажденная, 1143 мороженая 92 1150- 92 1153 0205 00 * Мясо лошадей (конина) свежее, 92 1170-92 охлажденное или мороженое 1174 0206 ** Пищевые субпродукты крупного рогатого 92 1200-92 скота, свиней, овец, коз, лошадей свежие, 1225 охлажденные или мороженые 0207 ** Мясо и пищевые субпродукты домашней 92 1160-92 птицы 1169 свежие, охлажденные, мороженые 92 1230-92 1234 0208 ** Мясо прочее и пищевые мясные 92 1180-92 субпродукты свежие, 1183 охлажденные, мороженые: 92 1190-92 1198 - буйволятина; верблюжатина; оленина; лосина; - крольчатина; - дичь 0209 00* Свиной жир, отделенный от тощего мяса и жир домашний свежий, охлажденный, мороженый, копченый, соленый в рассоле, сушеный 0210** Мясо и пищевые мясные субпродукты 92 1350-92 соленые, в рассоле, вареные, сушеные или 1357 копченые, пищевая мука из мяса или 92 1362 мясных субпродуктов 0301 91 * Рыба живая, свежая, охлажденная, 92 6100-92 0301 92 * мороженая. Филе рыбное, прочее мясо 6109 0301 93 * рыб (включая фарш) 92 6110 0301 99 * свежее, охлажденное, мороженое 92 6120-92 0302 ** 6124 92 6130-92 6136 92 6140-92 6142 0303** 92 6150-92 6154 0304** 0801 ** Орехи кокосовые, бразильские, кешью, 97 6620 миндаль, 0802 ** фундук, грецкие, арахис, каштаны, 97 6514 фисташки и другие 0805 ** - цитрусовые плоды, свежие или 97 6928 сушеные (апельсины, мандарины, лимоны и грейпфруты) 0804** - плоды субтропических культур (инжир, 97 6928 хурма, 0810 50 000 гранат, маслина, мушмула, фейхоа); 0803 00 * - плоды тропических культур (бананы, 97 6620-97 0804 50 000 ананасы, 6623 финики, авокадо, киви, манго, гарциния и другие) свежие или сушеные 0806** - виноград свежий и сушеный 97 6920 0807** - папайя свежая 97 3411-97 3412 0808** - яблоки, груши, айва свежие; 0809** - абрикосы, вишня, черешня, персики включая нектарины; 0810** - земляника, клубника, малина, ежевика, смородина, тутовая ягода, крыжовник, клюква, брусника и прочие ягоды 0811** Плоды и орехи (свежие или вареные в воде 91 6510 или на пару), мороженые, с добавлением сахара или подслащивающих веществ 0812** Плоды и орехи, консервированные для кратковременного хранения (например, двуокиси серы, в рассоле, сернистой воде или в другом временно консервирующем растворе), но в таком виде не пригодные для непосредственного потребления в пищу 0813** Плоды сушеные (кроме винограда), 91 6402 смеси орехов или сушеных плодов, 91 6408 классифицируемых в данной группе: 91 6409 абрикосы, чернослив, яблоки, персики, груши, дыни 0814 00 000 Кожура цитрусовых плодов или корки бахчевых культур (включая корки арбузов), свежие, мороженые, сушеные или консервированные для кратковременного хранения в рассоле, сернистой воде или другом временно консервирующем растворе 1212 20 000 Морские и прочие водоросли, 92 5400" используемые в пищу исключить; в разделе 27 "КОРМА И КОРМОВЫЕ СРЕДСТВА": строки: "2309 10 * Корм для собак и кошек, расфасованный для розничной продажи" исключить; в разделе 30 "МЕТАЛЛУРГИЧЕСКАЯ ПРОДУКЦИЯ": строки: "7202 - ферросплавы 08 2000 08 3000 08 4000" исключить; в разделе 31 "НОМЕНКЛАТУРА УСЛУГ, ПОДЛЕЖАЩИХ ОБЯЗАТЕЛЬНОЙ СЕРТИФИКАЦИИ В РЕСПУБЛИКЕ КАЗАХСТАН": строки: "Туристические и экскурсионные услуги 61200 61300 61400 Услуги гостиниц, мотелей, кемпингов для малой 61601 и средней предпринимательской деятельности 61605 41400" исключить. 2. Настоящее постановление вступает в силу по истечении одного месяца со дня опубликования.
Премьер-Министр Республики Казахстан