"Алматықалагаз" газ шаруашылығы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынын жекешелендіру және "Жамбылгаз" және "Оңтүстікгаз" акционерлік қоғамдары акцияларының пакеттерін сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 28 шілдедегі N 710
Қазақстан Республикасының оңтүстік аймағында газбен жабдықтауды және "1998 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Z970201_ Заңының және 6-баптарына сәйкес мемлекеттік бюджетке ақша қаражатының түсуін тұрақтандыру мақсатында, газ берудің кепілдігін және газ бөлу жүйелерін техникалық жағынан қайта жарақтандыруды қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Алматы қаласы әкімінің "Алматықалагаз" газ шаруашылығы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының мүліктік кешенін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен бірлесіп:
1) "Жамбылгаз" және "Оңтүстікгаз" акционерлік қоғамдары акцияларының мемлекеттік пакеттерін, "Алматықалагаз" газ шаруашылығы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының мүліктік кешенін, сондай-ақ жоғары, орта және төмен қысымдағы газ бөлу жүйелерін және тиісті облыстар және Алматы қаласы
бойынша солардағы ғимараттарды сату жөнінде аукцион ұйымдастырсын және
өткізсін;
2) апталық мерзімде аукцион өткізу жөніндегі жұмыс комиссиясын құрсын
және оның құрамын бекітсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О приватизации государственного коммунального предприятия газового хозяйства "Алматыгоргаз" и продаже государственных пакетов акций акционерных обществ "Жамбылгаз" и "Онтустикгаз"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 1998 г. N 710
В целях стабилизации газоснабжения в южном регионе Республики Казахстан и поступления денежных средств в государственный бюджет в соответствии со статьями 2 и 6 Закона Республики Казахстан Z970201_ "О республиканском бюджете на 1998 г.", для обеспечения гарантии поставок газа и технического переоснащения газораспределительных сетей Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением акима г. Алматы о передаче в установленном порядке имущественного комплекса государственного коммунального предприятия газового хозяйства "Алматыгоргаз" Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан:
1) организовать и провести аукцион по продаже государственных пакетов акций акционерных обществ "Жамбылгаз" и "Онтустикгаз", имущественного комплекса государственного коммунального предприятия газового хозяйства "Алматыгоргаз", а также газораспределительных сетей высокого, среднего и низкого давления и сооружений на них по Жамбылской и Южно-Казахстанской областям и г. Алматы;
2) в недельный срок создать и утвердить состав рабочей комиссии по проведению аукциона.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Республики Казахстан