Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне Чех Республикасынан оқ-дәрісімен және керек-жарағымен қару әкелуге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Yкіметінің ҚАУЛЫСЫ »1998 жылғы 5 тамыз N 744
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) Қазақстан Республикасының Yкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне Чех Республикасынан "Банзай ЛТД" чех компаниясының Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне тегін беретін, қосымшаға сәйкес оқ-дәрісімен және керек-жарағымен қару әкелуге рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен лицензия берсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкіметінің»1998 жылғы
5 тамыз
N 744 қаулысына
қосымша
Қарудың, оқ-дәрілер мен керек-жарақтың тізбесі
1. Тапаншалар СЭҚ ТН
ЧЗ 75 Б 9мм "Люгер" тапаншасы          - 75 бірлік     930300100
ЧЗ 75 Д 9мм "Люгер" тапаншасы          - 30 бірлік     бұл да
ЧЗ 83 7,65 мм Браунинг                 - 20 бірлік     930200900
ЧЗ 100 9 мм "Люгер" тапаншасы          - 10 бірлік     930200100
2. Оқ-дәрілер
9 мм "Люгер" патрондары                - 35 000 дана   930630100
7,65 мм Браунинг патрондары            - 10 000 дана   бұл да
3. Тапаншалардың керек-жарақтары
ЧЗ 75 Б арналған оққалта               - 32 дана       930510000
ЧЗ 75 Д арналған оққалта               - 30 дана       бұл да
ЧЗ 83 7,65 Браунингке арналған оққалта - 15 дана       бұл да
ЧЗ 100 9 мм "Люгер" арналған оққалта   - 10 дана       бұл да
Ағаш саптар                            - 81 дана       бұл да
ЧЗ 75 арналған резеңке саптар          - 35 дана       бұл да
Тритий көздегіш                        - 24 дана       бұл да
Тритий қарауыл                         - 61 дана       бұл да
4. Тапанша қаптары
ЧЗ 75 арналған                                         4202
НО 249 қолтықтың астынан тағылатын     - 30 дана       бұл да
ЧЗ 100 арналған                                        бұл да
НО 202-5 белге тағылатын               - 10 дана       бұл да
НО 208-3 белге тағылатын               - 1 дана        бұл да
НО 218-1 қолтықтың астынан көлденең    - 4 дана        бұл да
тағылатын
Қызметтік белдік                       9 жиынтық       бұл да

О разрешении Министерству внутренних дел Республики Казахстан ввоза оружия с боеприпасами и принадлежностями из Чешской Республики
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 1998 года N 744
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить Министерству внутренних дел Республики Казахстан ввоз в Республику Казахстан из Чешской Республики оружия с боеприпасами и принадлежностями, согласно приложению, передаваемых Министерству внутренних дел Республики Казахстан чешской компанией "Банзай ЛТД" безвозмездно.
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 августа 1998 г. N 744
Перечень оружия, боеприпасов и принадлежностей.
1. Пистолеты ТН ВЭД
ЧЗ 75 Б 9 мм пистолет "Люгер"   - 75 единиц               930200100
ЧЗ 75 Д 9 мм пистолет "Люгер"   - 30 единиц                 то же
ЧЗ 83 7,65 мм Браунинг          - 20 единиц               930200900
ЧЗ 100 9 мм пистолет "Люгер"    - 10 единиц               930200100
2. Боеприпасы
Патроны 9 мм "Люгер"            - 35 000 штук             930630100
Патроны 7,65 мм Браунинг        - 10 000 штук             то же
3. Принадлежности к пистолетам
Магазин для ЧЗ 75 Б             - 32 штук                 930510000
Магазин для ЧЗ 75 Д Компакт     - 30 штук                 то же
Магазин для ЧЗ 83 7,65 Браунинг - 15 штук                 то же
Магазин для ЧЗ 100 9 мм "Люгер" - 10 штук                 то же
Деревянные ручки                - 81 штук                 то же
Резиновые ручки для ЧЗ 75       - 35 штук                 то же
Тритиевый прицел                - 24 штук                 то же
Тритиевая мушка                 - 61 штук                 то же
4. Кобуры
Для ЧЗ 75                                                 4202
НО 249 подмышечная              - 30 штук                 то же
Для ЧЗ 100                                                то же
НО 202-5 поясная                - 10 штук                 то же
НО 208-3 поясная                -  1 штук                 то же
НО 218-1 подмышечная гориз.     -  4 штук                 то же
Пояс служебный                  - 9 комплектов            то же