Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 желтоқсандағы N 1367 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 6 тамыз N 748. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 2000.05.06. N 677 қаулысымен. ~P000677
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Есiрткi заттарға бақылау жасау
жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясын құру туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 желтоқсандағы
N 1367
P941367_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 2-қосымшасында:
Қазақстан Республикасының Есiрткi заттарға бақылау жасау
жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Кәрiбжанов Ж.С.         - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң  орынбасары,
Комиссияның төрағасы
Мұхамеджанов Б.Ә.       - Қазақстан Республикасының Әдiлет
министрi, Комиссия төрағасының
орынбасары
Сүлейменов Қ.Ш.         - Қазақстан Республикасының Iшкi
iстерi министрi, Комиссия
төрағасының  орынбасары
Комиссияның мүшелерi:
Әбiтаев Е.Ә.            - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және
сауда вице-министрi
Ертiлесова Ж.Ж.         - Қазақстан Республикасының
Қаржы бiрiншi вице-министрi
Бектұрғанов Н.С.        - Қазақстан Республикасының Ақпарат
және қоғамдық келiсiм вице-министрi
Ыдырысов Е.Ә.           - Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер бiрiншi вице-министрi
Қасымов Ғ.Е.            - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi Кеден комитетiнiң
төрағасы
Смағұлов Н.Р.           - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi Кеңсесiнiң
жауапты қызметкерi
Тоғысов Ә.Ә.            - Қазақстан Республикасының
Қорғаныс вице-министрi;
мына жолдар:
"Симачев В.В.           - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгiнiң бiрiншi орынбасары,
төрағаның орынбасары
Нүкенов М.О.            - Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
төрағасының орынбасары, төрағаның
орынбасары (келiсiм бойынша)"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Симачев В.В.           - Қазақстан Республикасының Iшкi
iстер бiрiншi вице-министрi
Нүкенов М.О.            - Қазақстан Республикасының Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)";
А.С.Есiмов, Ю.В.Панов, А.П.Сизов, Б.Е.Оразбаев, Л.Ю.Тараков,
В.И.Алесин, М.Қ.Уәйсов, Ф.И.Щербаков, В.Д.Кирданов аталған құрамнан
шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 декабря 1994 года N 1367
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1998 года N 748. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2000 г. N 677 ~P000677
Правительство Республики Казахстан Постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5
декабря 1994 года № 1367 "О создании Государственной комиссии Республики
Казахстан по контролю за наркотиками" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
ввести в состав Государственной комиссии Республики Казахстан по
контролю за наркотиками:
Карибжанова Ж.С.      - Заместителя Премьер-Министра Республики
Казахстан, председателем Комиссии
Мухамеджанова Б.А.    - Министра юстиции Республики Казахстан,
заместителем председателя Комиссии
Сулейменова К.Ш.      - Министра внутренних дел Республики Казахстан,
заместителем председателя Комиссии
Членами комиссии:
Абитаева Е.А.         - вице-Министра энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Бектурганова Н.С.     - вице-Министра информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Ертлесову Ж.Ж.        - первого вице-Министра финансов
Республики Казахстан
Идрисова Е.А.         - первого вице-Министра иностранных дел
Республики Казахстан
Касымова Г.Е.         - Председателя Таможенного комитета
Министерства финансов Республики Казахстан
Смагулова Н.Р.        - ответственного работника Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Тогусова А.А.         - вице-Министра обороны Республики Казахстан;
строки:
"Симачева В.В.        - первого заместителя Министра внутренних дел
Республики Казахстан, заместителем
председателя
Нукенова М.О.         - заместителя Председателя Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан, заместителем председателя
(по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Симачева В.В.        - первого вице-Министра внутренних дел
Республики Казахстан
Нукенова М.О.         - заместителя Председателя Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)";
вывести из указанного состава Есимова А.С., Панова Ю.В., Сизова А.П.,
Оразбаева Б.Е., Таракова Л.Ю., Алесина В.И., Ваисова М.К., Щербакова Ф.И.,
Кирданова В.Д.
Премьер-Министр
Республики Казахстан