"Металлист" Орал зауыты" акционерлiк қоғамына өнiм әкелуге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 11 тамыздағы N 762 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 778 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.08.28  N 778 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  P971037_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Металлист" Орал зауыты" акционерлiк қоғамына (Орал қаласы) "Промэкспорт" федералды мемлекеттiк бiрегей кәсiпорнымен (Мәскеу қаласы) 1998 жылғы 15 сәуiрдегi жасалған N 643/07513046/81033-09-398 келiсiм-шартқа сәйкес:
Б-32 оғымен (индекс 57-БЗ-542) - 5 000 000
БЗТ-44 оғымен (индекс 57-БЗТ-542)- 1 000 000
6 млн. дана 12,7 калибрлi патрондар (СЭҚ ТН коды 9306.30.100) әкелуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi "Металлист" Орал зауыты" акционерлiк қоғамына (Орал қаласы) көрсетiлген өнiмнiң импортына лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кеден комитетi өнiмнiң әкелуiне бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выдаче разрешения акционерному обществу "Уральский завод "Металлист" на ввоз продукции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1998 г. N 762. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года N 778.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2008  N 778 .
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Уральский завод "Металлист" (г. Уральск) ввоз в Республику Казахстан патронов калибра 12,7 (код ТН ВЭД 9306.30.100) в количестве 6 млн. штук:
с пулей Б-32 (индекс 57-БЗ-542) - 5 000 000
с пулей БЗТ-44 (индекс 57-БЗТ-542) - 1 000 000 согласно контракту N 643/07513046/81033-09-398 от 15 апреля 1998 года, заключенному с Федеральным государственным унитарным предприятием "Промэкспорт" (г. Москва).
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан выдать лицензию акционерному обществу "Уральский завод "Металлист" (г. Уральск) на импорт указанной продукции.
3. Таможенному комитету Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за ввозом продукции.
Премьер-Министр
Республики Казахстан