"Қарағандышахтакөмiр" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамы берешектерiнiң проблемаларын шешу жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 11 қыркүйектегi N 984
"Қарағандышахтакөмiр" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының таратылған шахталар қызметкерлерiнiң денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу сомаларын төлеу жөнiндегi берешектердiң проблемаларын шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру және тарату жөнiндегi агенттiгi" акционерлiк қоғамына осы мақсаттар үшiн республикалық бюджетте 1998 жылға несиелеуге көзделген қаржы есебiнен 100 (жүз) млн. теңге бөлсiн.
2. "Кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру және тарату жөнiндегi агенттiгi" акционерлiк қоғамы аталған қаржыны процентсiз несие нысанында "Қарағандышахтакөмiр" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының шотына аударсын және тиiстi шарт жасасу жолымен оның қайтарымын қамтамасыз етсiн.
3. "Қарағандышахтакөмiр" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының
тарату комиссиясына 1997 жылғы тамыздан бастап 1998 жылғы маусымды
қоса алған кезеңде таратылған шахталар жұмысшыларының денсаулығына
келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегi берешектердi төлеудi жүргiзу
тапсырылсын.
4. Қаржының мақсатқа сай жұмсалуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по решению проблем задолженностей акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 1998 г. N 874
В целях решения проблемы задолженностей по выплате сумм возмещения ущерба, причиненного повреждением здоровья работникам ликвидируемых шахт акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить акционерному обществу "Агентство по реорганизации и ликвидации предприятий" на эти цели 100 (сто) млн.тенге за счет ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на 1998 год на кредитование.
2. Акционерному обществу "Агентство по реорганизации и ликвидации предприятий" перечислить указанные средства на расчетный счет акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь" в форме беспроцентной ссуды и обеспечить ее возврат путем заключения соответствующего договора.
3. Поручить ликвидационной комиссии акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь" произвести выплату задолженности по возмещению ущерба здоровью работникам ликвидируемых шахт за период с августа 1997 года по июнь 1998 года включительно.
4. Контроль за целевым расходованием средств возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан