Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 19 қарашадағы N 1608 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 16 қыркүйек N 891. Күші жойылды - ҚРҮ-нің 1999.03.05. N 206 қаулысымен. ~P990206
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 19 қарашадағы N 1608 P971608_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға "Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы министрлігінің құрылымы" деген қосымша қосымшаға сәйкес жаға редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 891 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
ҚҰРЫЛЫМЫ
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі департаменті
Қаржы департаменті
Маркетинг және аграрлық
саясат департаменті
Ұйымдастыруды қамтамасыз ету
және бақылау басқармасы
Заң қызметі (бөлім)
Мал дәрігерлігі комитеті
(заңды тұлға құқығында)
Орман, балық және аңшылық шаруашылығы
комитеті(заңды тұлға құқығында)
Жер ресурстарын басқару жөніндегі
комитет (заңды тұлға құқығында)
Су ресурстары жөніндегі комитет
(заңды тұлға құқығында)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1997 года N 1608
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 891 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 марта 1999 г. N 206 ~P990206
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1997 года № 1608 "Вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению "Структура Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" изложить в новой редакции согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 г. № 891
Структура
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Департамент стратегического планирования и реформ
Департамент финансов
Департамент маркетинга и аграрной политики
Управление организационного обеспечения и контроля
Юридическая служба (отдел)
Комитет ветеринарии (на правах юридического лица)
Комитет лесного, рыбного и охотничьего хозяйства
(на правах юридического лица)
Комитет по управлению земельными ресурсами
(на правах юридического лица)
Комитет по водным ресурсам
(на правах юридического лица)
Оператор:   А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова