Жер қойнауын пайдалану құқығын кепiлге беруге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 894
"Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану жөнiнде операциялар жүргiзуге арналған келiсiм-шарттарды жасасудың тәртiбi туралы және Жер қойнауын пайдалану құқығын кепiлге беруге рұқсат берудiң тәртiбi туралы ережелердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 27 мамырдағы N 484 P980484_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1."Андас-Алтын" тау-кен компаниясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiне Қазақстан Республикасының Үкiметi 1995 жылғы 10 қаңтарда берген, Шығыс Қазақстан облысының Орталық - Мұқыр кен орнын өндiруге арналған, сериясы МГ N 102 Д (алтын) лицензиясымен берiлген жер қойнауын пайдалану құқығын кепiл ретiнде "Қазақстан Эксимбанкi" жабық акционерлiк қоғамына беруге рұқсат етiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және ол қолданысқа енгiзiлген күннен бастап алты айдың iшiнде кепiл шарты жасалмаған жағдайда күшiн жояды.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О предоставлении разрешения на передачу в залог права недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 г. N 894
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1998 года N 484 P980484_ "Об утверждении Положений о порядке заключения контрактов на проведение операций по недропользованию в Республике Казахстан и о порядке выдачи разрешений на передачу права недропользования в залог" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить товариществу с ограниченной ответственностью "Горнорудная копания "Андас-Алтын" передать закрытому акционерному обществу "Эксимбанк Казахстан" в качестве залога право пользования недрами, предоставленное Лицензией на разработку Центрально-Мукурского месторождения в Восточно-Казахстанской области серии МГ N 102 Д (золото), выданной Правительством Республики Казахстан 10 января 1995 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Государственный комитет Республики Казахстан по инвестициям.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и утрачивает силу в случае, если в течение шести месяцев со дня введения его в действие договор залога не будет заключен.
Премьер-Министр
Республики Казахстан