Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 маусымдағы N 695 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 16 қыркүйек N 913
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мемлекеттік заемдарды тарту арқылы іске асырылатын жобаларды
республикалық, бюджеттен қоса қаржыландыру тетігі туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 маусымдағы N 695
P960695_
қаулысына
мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
алтыншы бөлік мынадай мазмұндағы екінші азатжолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларында көзделген жағдайларда
аталған жобаларды қоса қаржыландыру қайтарымсыз негізде жүзеге асырылады".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановлениe Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1996 года № 695
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 913
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 5 июня 1996 года № 695 "О механизме софинансирования из республиканского
бюджета проектов, реализуемых путем привлечения государственных внешних
займов" следующее дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
часть шестую дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"В случаях, предусмотренных постановлениями Правительства Республики
Казахстан, софинансирование указанных проектов осуществляется на безвозвратной
основе".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:      А.Е. Турсынова
Специалист:    Э.А. Жакупова