"Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 17 қыркүйек N 916
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті "Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамының президенті лауазымына Нұрлан Заркешұлы Сақыповты белгіленген заң тәртібінде ұсынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы открытого акционерного общества "Казахтелеком"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1998 года № 916
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке
рекомендовать Сакипова Нурлана Заркешевича на должность президента открытого
акционерного общества "Казахтелеком".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:     А.Е. Турсынова
Специалист:   Э.А. Жакупова