Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 сәуірдегі N 558 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 17 қыркүйектегі N 917 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.19. N 269 қаулысымен.
Мұнай-газ кешені кәсіпорындарының қаржылық жағдайын тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қосылған құнға салынатын салығы Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кеден комитетінің келісімімен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген тәртіппен төленетін, ауыл шаруашылығы өндірісінде пайдаланатын импортталған жабдықтардың, шикізаттардың, материалдардың, қосалқы бөлшектердің, дәрі-дәрмектердің және тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 сәуірдегі N 558 қаулысына  (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 12 маусымдағы N 959 қаулысының редакциясында) (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 16, 131-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосылған құнға салынатын салығы Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кеден комитетінің келісімімен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгілеген тәртіппен төленетін, ауыл шаруашылығы өндірісінде пайдаланатын импортталған жабдықтардың, шикізаттардың, материалдардың, қосалқы бөлшектердің, дәрі-дәрмектердің және тауарлардың тізбесінде:
3-бағанындағы реттік нөмірі 95-жолдағы "7304 10" деген сандар "7304, 7305, 7306-дан" деген сандармен ауыстырылсын;
3-бағанындағы реттік нөмірі 96-жолдағы "7304 21 000" деген сандар "7304, 7305, 7306-дан" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы қаулы жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 558
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1998 г. N 917. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 2003 г. N 269
В целях стабилизации финансового положения предприятий нефтегазового комплекса Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 558 P970558_  "Об утверждении перечня импортируемого оборудования, сырья и материалов, запасных частей, медикаментов и товаров, используемых в сельскохозяйственном производстве, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается в порядке, устанавливаемом Министерством финансов по согласованию с Государственным таможенным комитетом Республики Казахстан" (в редакции постановления Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 г. N 959) (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст. 131) следующие изменения:
в перечне импортируемого оборудования, сырья, материалов, запасных частей, медикаментов и товаров, используемых в сельскохозяйственном производстве, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается в порядке, устанавливаемом Министерством финансов по согласованию с Государственным таможенным комитетом Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 95, в графе 3 цифру "7304 10" заменить цифрами "из 7304, 7305, 7306";
в строке, порядковый номер 96, в графе 3 цифру "7304 21 000" заменить цифрами "из 7304, 7305, 7306".
2. Настоящее постановление подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан