Қазақстан Республикасының Орталық мемлекеттік архивіне Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерв қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 23 қыркүйек N 940
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасының Орталық мемлекеттік архивіне бірегей архивтік құжаттарды сақтауға байланысты төтенше жағдайлардың туындауының алдын алу, өртке қарсы күрес шараларын орындау, сондай-ақ изотопты радиоактивті хабарлағыштарды көму және басқа да шаралар үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерв қорынан 6 (алты) млн. теңге бөлінсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан Центральному государственному архиву Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1998 года № 940
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан 6 (шесть) млн. тенге Центральному государственному архиву Республики Казахстан для предупреждения возникновения чрезвычайной ситуации с сохранностью уникальных архивных документов, выполнения противопожарных мероприятий, а также захоронения изотопных радиоактивных датчиков и других мероприятий.
Премьер-Министр
Республики Казахстан