Шетел валютасындағы iссапарлар шығыстарын өтеудiң нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы. 1998 жылғы 29 қыркүйектегi N 967 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.11. N 148 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Шет елде қысқа мерзiмдi iссапарда болатын қызметкерлердiң шығыстарын өтеудiң нормалары қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Аталған нормалар 1998 жылдың 1 қазанынан бастап енгiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi шет елге iссапарға арнап бөлiнген валюта қаражатының жұмсалуына тұрақты бақылау жасасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 29 қыркүйектегi
N 967 қаулысымен
бекiтiлген
Шет елде қысқа мерзiмдi iссапарда болатын қызметкерлердiң
шығыстарын өтеудiң
нормалары
Ескерту. Нормалардың а)-тармақшасы өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.12. N 1622 қаулысымен.
1                  |             2
1. Тұрғын үйдi жалдауға ақы төлеу
(бiр адамға тәулiгiне):
а) Премьер-Министрдiң орынбасарлары,    нақты шығыстар бойынша
министрлiктердiң, мемлекеттiк        (бiрақ бес жұлдызды қонақ
комитеттердiң, Үкiметтiң құрамына    үйдiң бiр орындық стандарттық
кiрмейтiн орталық атқарушы           нөмiрiнiң құнынан артық
органдардың және басқа да            емес)
мемлекеттiк органдардың басшылары,
облыстардың, Астана және Алматы
қалаларының әкiмдерi, күзетілетін
тұлғамен бірге жүрген кезде Қазақстан
Республикасының Президенті Күзет
қызметінің қызметкерлері үшiн
б) министрлiктердiң, мемлекеттiк        нақты шығыстар бойынша (бiрақ
комитеттердiң, Үкiметтiң құрамына    төрт жұлдызды қонақ үйдiң бiр
кiрмейтiн орталық атқарушы           орындық стандарттық нөмiрiнiң
органдардың және басқа да            құнынан артық емес)
мемлекеттiк органдардың
басшыларының орынбасарлары:
облыстардың, Астана және Алматы
қалалары әкiмдерiнiң орынбасарлары;
департаменттердiң, агенттiктердiң,
орталық атқарушы органдар
комитеттерiнiң және басқа да
мемлекеттiк органдардың басшылары
үшiн
в) делегация басшылары үшiн (осы        нақты шығыстар бойынша (бiрақ
тармақтың "а" және "б" тармақша.     үш жұлдызды қонақ үйдiң бiр
ларында аталған адамдардан басқа),   орындық стандарттық нөмiрiнiң
делегация мүшелерi (жекелеген        құнынан артық емес.
адамдар) аудармашылар мен iлесiп
жүретiн адамдар үшiн
2. Шет елде қысқа мерзiмдi iссапарда
болатын қызметкерлердiң тәулiктiк
шығыстарын өтеудiң нормалары
а) АҚШ, Ұлыбритания, Германия, Италия,  70 АҚШ доллары
Франция, Канада, Жапония елдерi
бойынша
б) Батыс Европа елдерi бойынша (осы     60 АҚШ доллары
тармақтың "а" тармақшасында
аталған елдерден басқа), сондай-ақ
Сингапур, Оңтүстiк Корея, Израиль,
Австралияв) Шығыс Европа елдерi бойынша          50 АҚШ доллары
(бұрынғы социалистiк елдер),
сондай-ақ Египет, Қытай, БАЭ, ОАР
г) басқа елдер бойынша                  40 АҚШ доллары
д) ТМД елдерi бойынша                   30 АҚШ доллары

О нормах возмещения командировочных расходов в иностранной валюте
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1998 г. N 967. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 февраля 2003 г. N 148
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы возмещения расходов работникам, находящимся в краткосрочных командировках за границей, согласно приложению.
2. Ввести указанные нормы с 1 октября 1998 года.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществлять постоянный контроль за расходованием средств, выделяемых на командировки за границу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 1998 года N 967
Нормы
возмещения расходов работникам, находящимся
в краткосрочных командировках за границей.
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 декабря 2001 N 1622   P011622_   .
--------------------------------------------------------------------
1                   !             2
--------------------------------------------------------------------
1. Оплата по найму жилого помещения
(в сутки на одного человека):
а) для заместителей Премьер-Министра,    по фактическим расходам (но
руководителей министерств,               не более стоимости
государственных комитетов, центральных   одноместного стандартного
исполнительных органов, не входящих в    номера пятизвездочного отеля)
состав Правительства, и других
государственных органов, акимов
областей, городов Астаны и Алматы,
сотрудников Службы охраны Президента
Республики Казахстан при сопровождении
охраняемого лица
б) для заместителей руководителей        по фактическим расходам (но не
министерств, государственных комитетов,  более стоимости одноместного
центральных исполнительных органов, не   стандартного номера
входящих в состав Правительства, и       четырехзвездочного отеля)
других государственных органов;
заместителей акимов областей, городов
Астаны и Алматы; руководителей
департаментов, агентств, комитетов
центральных исполнительных
органов и других государственных
органов
в) для руководителей делегаций (кроме    по фактическим расходам (но не
лиц, перечисленных в подпунктах "а" и    более одноместного стандартного
"б" настоящего пункта), для членов       номера трехзвездочного отеля)
делегаций (отдельных лиц), переводчиков
и сопровождающих лиц
2. Нормы возмещения суточных расходов
работникам, находящимся в краткосрочных
командировках за границей:
а) по странам США, Великобритания,
Германия, Италия, Франция, Канада,
Япония                                    70 долларов США
б) по странам Западной Европы, (кроме
стран, перечисленных в подпункте "а"
настоящего пункта), а также Сингапур,
Южная Корея, Израиль, Австралия           60 долларов США
в) по странам Восточной Европы (бывшие
социалистические страны), а также Египет,
Китай, ОАЭ, ЮАР                           50 долларов США
г) по другим странам                      40 долларов США
д) по странам СНГ                         30 долларов США.