Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының "Байқоңыр" кешенінде тұратын және/немесе онда жұмыс істейтін азаматтарының әлеуметтік кепілдіктері туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 9 қазан N 1026
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 1998 жылғы 6-7 шілдедегі Ресей Федерациясына сапары барысында қол жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру мақсатында, сондай-ақ Ресей Федерациясының Президенті Б.Н.Ельциннің Қазақстан Республикасына белгіленіп отырған ресми сапарына және Ресей Федерациясымен екіжақты келісімдерге қол қоюға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрі Наталья Артемовна Коржоваға Қазақстан Республикасының Үкіметі мен
Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы Қазақстан Республикасы мен Ресей
Федерациясының "Байқоңыр" кешенінде тұратын және/немесе онда жұмыс
істейтін азаматтарының әлеуметтік кепілдіктері туралы келісімге қол қоюға
өкілеттік берілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о социальных гарантиях граждан Республики Казахстан и Российской Федерации, проживающих и/или работающих на комплексе "Байконур"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1998 года № 1026
В целях реализации достигнутых договоренностей в ходе визита Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в Российскую Федерацию 6-7 июля 1998 года, а также в связи с предстоящим официальным визитом Президента Российской Федерации Б.Н. Ельцина в Республики Казахстан и подписанием двусторонних соглашений с Российской Федерацией Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Коржовой Наталье Артемовне - Министру труда и социальной защиты
Республики Казахстан предоставить полномочия для подписания Соглашения между
Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации,
о социальных гарантиях граждан Республики Казахстан и Российской Федерации,
проживающих и/или работающих на комплексе "Байконур".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:        А.Е. Турсынова
Специалист:      Э.А. Жакупова