Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 14 қазан. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың жұмысын жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 P980231_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық
комиссиялардың Қазақстан бөлігінің тең төрағаларының құрамына:
Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі мемлекеттік
комитетінің атқарушы директоры Ә.Ғ.Сәйденов Сауда-экономикалық
ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-малайзия комиссиясына енгізілсін;
С.М.Қанапиянов аталған құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года № 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1998 года № 1036. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года № 231 P980231_ "Об активизации работы совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав сопредседателей казахстанской части совместных
межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами:
Казахстанско-малайзийской комиссии по торгово-экономическому
сотрудничеству Сайденова А.Г. - исполнительного директора Государственного
Комитета Республики Казахстан по инвестициям;
вывести из указанного состава Канапьянова С.М.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:       А.Е. Турсынова
Специалист:     Э.А. Жакупова