Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасы Үкіметінің арасындағы өнеркәсіп меншігін қорғау саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 20 қазан N 1062
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Н.Ө.Балғымбаевтың 1998 жылдың 23-24 қазанында Әзірбайжан Республикасына ресми сапарының барысында екіжақты келісімдерге қол қойылатындығына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда вице-
министрі Ерболат Асқарбекұлы Досаевқа Қазақстан Республикасының Үкіметі
мен Әзірбайжан Республикасы Үкіметінің арасындағы өнеркәсіп меншігін
қорғау саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге қол қою үшін өкілеттік
берілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о сотрудничестве в области охраны промышленной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1998 года № 1062
В связи с подписанием двусторонних соглашений в ходе официального визита Премьер-Министра Республики Казахстан Н.У.Балгимбаева в Азербайджанскую Республику 23-24 октября 1998 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
Досаеву Ерболату Аскарбековичу - вице-Министру энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан предоставить полномочия для подписания Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о сотрудничестве в области охраны промышленной собственности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)