Қазақстан Республикасы Үкіметі мен Грузия Үкіметінің арасындағы автоматтандырылған экологиялық жағынан таза арнайы көлік және оның инфрақұрылымы саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 20 қазан N 1063
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Н.Ө. Балғымбаевтың 1998 жылдың 21-22 қазанында Грузияға ресми сапарының барысында екіжақты келісімдерге қол қойылатындығына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер вице-министрі Ерлан
Әбілфайызұлы Ыдырысовқа Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Грузия
Үкіметінің арасындағы автоматтандырылған экологиялық жағынан таза арнайы
көлік және оның инфрақұрылымы саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге
қол қою үшін өкілеттік берілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Грузии о сотрудничестве в области экологически чистого автоматизированного специального транспорта и его инфраструктуры
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1998 года № 1063
В связи с подписанием двусторонних соглашений в ходе официального визита Премьер-Министра Республики Казахстан Н.У.Балгимбаева в Грузию 21-22 октября 1998 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
Идрисову Ерлану Абильфаизовичу - вице-Министру иностранных дел Республики Казахстан предоставить полномочия для подписания Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Грузии о сотрудничестве в области экологически чистого автоматизированного специального транспорта и его инфраструктуры.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)