Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 21 қазан N 1072
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылға арналған заң жобалары
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы
16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң
жобалары жұмыстарының жоспары мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
46-1 жолмен толықтырылсын:
"46-1   Қазақстан        Әділетмині  қазан  қараша  желтоқсан
Республикасының
кейбір заң
актілеріне
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу туралы                                        ".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года № 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1998 года № 1072
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января
1998 года № 17
P980017_
"О Плане законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 1998 год" следующее дополнение:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998
год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый
номер 46-1, следующего содержания:
"46-1 О внесении           Минюст   октябрь   ноябрь   декабрь
изменений и
дополнений
в некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:     А.Е. Турсынова
Специалист:   Э.А. Жакупова