Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 қыркүйектегі Қазақстан халқына Жолдауында айтылған тапсырмаларды жүзеге асыру жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі іс-шараларының жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 21 қазан N 1075
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 қыркүйектегі Қазақстан халқына Жолдауында айтылған тапсырмаларды жүзеге асыруды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 қыркүйектегі Қазақстан халқына Жолдауында айтылған тапсырмаларды жүзеге асыру жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі іс-шараларының жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы министрліктері мен ведомстволарының
басшылары, облыстардың, Астана мен Алматы қалаларының әкімдері, Қазақстан
Республикасының Ұлттық банкі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі (келісім бойынша) Қазақстан
Республикасының Үкіметі іс-шараларының бекітілген жоспарының белгіленген
мерзімде дер кезінде және сөзсіз орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 21 қазандағы  N 1075
қаулысымен
бекітілді
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы
30 қыркүйектегі Қазақстан халқына Жолдауында айтылған тапсырмаларды
жүзеге асыру жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі іс-шараларының
ЖОСПАРЫ
Ескерту. 17,18-жолдар өзгерді - ҚРҮ-нің 1999.02.23. N 150 қаулысымен.
P990150_
__________________________________________________________________________
| N |    Шараның атауы        | Аяқтау   |  Атқарылу  | Атқаруға жауапты
|р/с|                         | нысаны   |   мерзімі  | мемлекеттік орган
|___|_________________________|__________|____________|____________________
| 1 |           2             |    3     |     4      |         5
|___|_________________________|__________|____________|____________________
I. Қаржы-экономикалық сала реформасы
__________________________________________________________________________
| 1 |Экономикалық саясат      |Үкіметтің | 1998 жылғы |Энергомині,
|   |жөніндегі кеңес құру     | қаулысы  | 20 қазанға |Қаржымині, Көлікмині
|   |                         |          |   дейін    |Мемтабысмині
|___|_________________________|__________|____________|____________________
| 2 |Айырбастау бағамы қондыр-| Үлгілік  |  Ұдайы     |Ұлттық банк (келі.
|   |ғылары мен ақша массасын |ереженің  |            |сім бойынша)
|   |бақылаудың оңтайлы жүйе- | жобасы   |            |Қаржымині
|   |сін пайдалануды жалғасты-|          |            |
|   |ру                       |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
| 3 |Банктер мен кәсіпорын-   |Үкіметтің |1998 жылғы  |Ұлттық банк (келі.
|   |дардың жай-күйін бақылау-| қаулысы  |    1       |сім бойынша),Қаржы
|   |ды жүзеге асыруды қамта- |          |желтоқсанға |мині, Энергомині
|   |масыз ететін тетікті     |          |  дейін     |
|   |әзірлеу. Ішкі экономика- |          |            |
|   |ны қорғау жөніндегі іс-  |          |            |
|   |шаралар жүйесін әзірлеу  |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
| 4 |Шаруашылық субъектілері- |Ұсыныстар |  Ұдайы     |Қаржымині, Энерго.
|   |нің банк несиелерін алу  |          |            |мині, Ауылшармині,
|   |мүмкіншіліктерін кеңейту |          |            |Көліккоммині, облыс
|   |                         |          |            |тардың және Астана
|   |                         |          |            |мен Алматы қалала.
|   |                         |          |            |рының әкімдері
|___|_________________________|__________|____________|____________________
| 5 |Шаруашылық субъектілері- |Премьер-  |  1998-     |Қаржымині, Мемтабыс
|   |нің берешектерін мемлекет|Министр   |1999 жылдар |мині, Энергомині,
|   |тарапынан кезең-кезеңі-  |өкімінің  |            |Ауылшармині,Көлікком
|   |мен жою шараларының ке-  |жобасы    |            |мині, облыстардың
|   |шенін өткізу             |          |            |және Астана мен Ал.
|   |                         |          |            |маты қалаларының
|   |                         |          |            |әкімдері
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|6  |Экономикадағы берешек    |Премьер-  |1998 жылғы  |
|   |проблемаларын шешу үшін  |Министр   |20 қазанға  |
|   |мақсатты топ құру        |өкімінің  | дейін      |   Бұл да
|   |                         | жобасы   |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|7  |Мемлекеттік қаражаттың   |Премьер-  |  Ұдайы     |Қаржымині, Мемтабыс
|   |экономикалық өсуді, қазы-|Министр   |            |мині, Энергомині,
|   |наға түсімдердің ағылып  |өкімінің  |            |Инвестмемкомы
|   |түсуін және азаматтарға  |жобасы    |            |
|   |пайда келтіруді ынталан- |          |            |
|   |дыратын бағдарламаларға  |          |            |
|   |бағыттауды қамтамасыз    |          |            |
|   |ететін шараларды әзірлеу |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|8  |Бағдарламалар әзірлеу    |Бағдарла- |1999 жылғы  |   Ауылшармині
|   |жерге меншік құқығын және| маның    |1 қаңтарға  |
|   |осы құқықтарды нақты қам-| жобасы   |  дейін     |
|   |тамасыз етуді заңды      |          |            |
|   |бекіту;                  |          |            |
|   |                         |          |            |
|   |шетел инвестицияларын    |Бағдарла- |            |  Инвестмемкомы,
|   |жедел тарту;             | маның    |            |Энергомині, Қаржы
|   |                         |жобасы    |  - // -    |мині, Ауылшармині
|   |                         |          |            |
|   |салықтарды жинауды жақ-  |Бағдарла- |            |
|   |сарту және салық тәртібін| маның    |  - // -    |Қаржымині,Мемтабыс
|   |нығайту жөнінде          |жобасы    |            |мині
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|9  |Кез келген қала мен село-|          |1999 жылғы  |Қаржымині, Мемтабыс
|   |ның мүддесін қорғайтын   |          |1 қаңтарға  |мині,Еңбекәлеуметми
|   |төрт саладағы шиеленіс-  |          |  дейін     |ні,облыстардың және
|   |кен жағдайды шешу жөнін- |          |            |Астана мен Алматы
|   |де дереу шаралар қолдану:|          |            |қалаларының әкімде.
|   | бюджеттік ұйымдардың,   |Үкімет    |            |рі
|   | заңды және жекелеген    |қаулысы-  |            |
|   | тұлғалардың еңбек ақы   |  ның     |            |
|   | мен зейнетақы төлеу     |жобасы    |            |
|   | жөніндегі берешектерін  |          |            |
|   | жою;                    |          |            |Ауылшармині,Қаржыми.
|   | селоларға нақты көмек-  | Үкімет   |            |ні,Мемазықтүліккорпо
|   | тер көрсету, әділ баға- |қаулысы-  |            |рациясы,облыстардың

О Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации поручений Президента Республики Казахстан, высказанных в Послании народу Казахстана 30 сентября 1998 года.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1998 года № 1075
В целях обеспечения реализации поручений Президента Республики Казахстан, высказанных в Послании народу Казахстана 30 сентября 1998 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить План мероприятий Правительства Республики Казахстан по
реализации поручений Президента Республики Казахстан, высказанных в
Послании народу Казахстана 30 сентября 1998 года.
2. Руководителям министерств и ведомств Республики Казахстан, акимам
областей, городов Астаны и Алматы, Национальному банку Республики Казахстан
(по согласованию), Агентству Республики Казахстан по делам государственной
службы (по согласованию) обеспечить своевременное и безусловное выполнение
в установленные сроки утвержденного Плана мероприятий Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 21 октября 1998 года № 1075
ПЛАН
мероприятий Правительства Республики Казахстан
по реализации поручений Президента Республики Казахстан,
высказанных в Послании народу Казахстана 30 сентября 1998 года <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23
февраля 1999 г. N 150   P990150_ .
______________________________________________________________________________
№ !  Наименование  !Форма завершения!Срок исполнения!Государственный орган,
п/п! мероприятия    !                !               !ответственный за испол-
!                !                !               !нение
_____________________________________________________________________________
1 !     2          !        3       !       4       !           5
_____________________________________________________________________________
I. Реформа финансово-экономической сферы
_____________________________________________________________________________
1 !Создать Совет по!Постановление   !До 20 октября  !Минэнерго, Минфин,
!экономической   !Правительства   ! 1998 года     !Минтранском, Мингосдо-
!политике        !                !               !ходов
-----------------------------------------------------------------------------
2 !Продолжить ис-  !Проект типового !Постоянно      !Нацбанк (по согласова-
!пользование гиб-!  Положения     !               !нию), Минфин
!кой системы ус- !                !               !
!тановки обменно-!                !               !
!го курса и      !                !               !
!контроля        !                !               !
!за денежной     !                !               !
!массой          !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
3 !Разработать ме- !Постановление   !До 1 декабря   !Нацбанк (по согласова-
!ханизм, обеспе- !Правительства   ! 1998 года     !нию), Минфин, Минэнерго
!чивающий осуще- !                !               !
!ствление контро-!                !               !
!ля за положением!                !               !
!банков и пред - !                !               !
!приятий. Разра -!                !               !
!ботать систему  !                !               !
!мер по защите   !                !               !
!внутренней эко- !                !               !
!номики          !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
4 !Расширить воз - !  Предложения   !Постоянно      !Минфин, Минэнерго,
!можности получе-!                !               !Минсельхоз, Минтранс-
!ния банковских  !                !               !ком, акимы областей и
!ссуд хозяйствую-!                !               !городов Астаны и Алматы
!щими субъектами !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
5 !Провести комп-  !Проект распоря- !1998-1999 годы !Минфин, Мингосдоходов,
!лекс мер по по- !жения           !               !Минэнерго, Минсельхоз,
!этапной ликвида-!Премьер-Министра!               !Минтранском, акимы
!ции задолженнос-!                !               !областей и городов
!ти хозяйствующих!                !               !Астаны и Алматы
!субъектов со    !                !               !
!стороны государ-!                !               !
!ства            !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
6 !Создать целевую !Проект распоря- !До 20 октября  !  То же
!группу для реше-!жения           !  1998 года    !
!ния проблемы за-!Премьер-Министра!               !
!долженностей в  !                !               !
!экономике       !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
7 !Разработать ме- !Проект распоря- !Постоянно      !Минфин, Мингосдоходов,
!ры, обеспечиваю-!жения           !               !Минэнерго, Госкомин-
!щие направления !Премьер-Министра!               !вест
!средств государ-!                !               !
!ства на програм-!                !               !
!мы, стимулирую- !                !               !
!щие экономичес- !                !               !
!кий рост, приток!                !               !
!поступлений в   !                !               !
!казну и несущие !                !               !
!выгоду гражданам!                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
8 !Разработать Про-!                !               !
!граммы :        !                !               !
!законодательного!Проект          !До 1 января    !Минсельхоз
!закрепления прав!Программы       ! 1999 года     !
!собственности на!                !               !
!землю и реально-!                !               !
!го обеспечения  !                !               !
!этих прав;      !                !               !
!ускоренного при-!Проект          !   -/-         ! Госкоминвест,Минэнерго,
!влечения иност- !Программы       !               !Минфин, Минсельхоз
!ранных инвести- !                !               !
!ций;            !                !               !
!по улучшению со-!Проект          !    -/-        !Минфин, Мингосдоходов
!бираемости нало-!Программы       !               !
!гов и укреплению!                !               !
!налоговой дис - !                !               !
!циплины         !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
9 !Немедленно при- !                !               !
!нять меры по    !                !               !
!разрешению кри- !                !               !
!тических ситуа- !                !               !
!ций в четырех   !                !               !
!сферах, затраги-!                !               !
!вающие интересы !                !               !
!любого города и !                !               !
!села:           !                !               !
!ликвидировать   !Проект          !До 1 января    !Минфин, Мингосдоходов,
!задолженности по!постановления   ! 1999 года     !Минтрудсоцзащиты,
!выплате заработ-!Правительства   !               !акимы областей и горо-
!ной платы и пен-!                !               !дов Астаны и Алматы
!сий бюджетными  !                !               !
!организациями,  !                !               !
!юридическими и  !                !               !
!физическими ли- !                !               !
!цами;           !                !               !
!оказать конкрет-! Проект         !  -/-          !Минсельхоз, Минфин,
!ную помощь селу,!постановления   !               !Госпродкорпорация,

|   | мен 1,0 млн. тоннаға    | ның      |            |және Астана мен Ал.
|   | дейін астық сатып алу   |жобасы    |            |маты қалаларының
|   |                         |          |            |әкімдері
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|10 |Осы Жоспардың 9-тармағын-| Үкімет   |1998 жылғы |Энергомині,Қаржымині,
|   |дағы аталған бағыттардың |қаулысы-  |20 қазанға |Еңбекәлеуметмині
|   |әрқайсысы бойынша төрт   | ның      | дейін     |
|   |мақсатты топ құру        |жобасы    |           |
|___|_________________________|__________|________________________________
|11 |Барлық деңгейде жемқор-  |          |  Ұдайы     |  Ішкіісмині
|   |лыққа қарсы күрес жөнін- |          |            |
|   |дегі ауқымды да пәрменді |          |            |
|   |науқанды өрістету        |          |            |
|___|_________________________|_________ ________________________________
|12 |Әділ, орынды және жүйелі | Талдау   |1999 жылғы  |Мемтабысмині
|   |салық жүйесін құру       |жазбасы   |1 қаңтарға  |
|   |                         |          |   дейін    |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
II. Өндірістік-әлеуметтік инфрақұрылымды жетілдіру
__________________________________________________________________________
|13 |Күзгі-қысқы кезеңдегі    |Үкіметтің |1998 жылғы |Энергомині,Қаржымині
|   |жұмыстарға өндірістік    | қаулысы  | 1 қазанға  |  Көліккоммині
|   |және әлеуметтік кешендер-|          |   дейін    |
|   |дің дайындығын жедел     |          |            |
|   |ұйымдастыру мен бақылау  |          |            |
|   |жөнінде Үкіметтік мақсат-|          |            |
|   |ты топ құру              |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|14 |Аймақтарды жылумен,      |Қазақстан |Күзгі-қысқы |Энергомині,Көлікком
|   |электрмен, сумен және    |Республи- |кезеңде апта|мині, Ауылшармині,
|   |газбен жабдықтауды бақы- |касының   |  сайын     |Табиғи монополиялар
|   |лауды ұйымдастыру        |Үкіметіне |            |ды реттеу және бәсе.
|   |                         |баяндама- |            |келестікті қорғау
|   |                         |  лар     |            |жөніндегі комитет,
|   |                         |          |            |облыстардың және
|   |                         |          |            |Астана мен Алматы
|   |                         |          |            |қалаларының
|   |                         |          |            |әкімдері
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|15 |Парламент мәжілістерінің |Телехабар-|  Ұдайы   |Ақпарат және қоғамдық
|   |жұмысын теледидардан кең |   лар    |          |    келісіммині
|   |әрі жүйелі түрде көрсету |          |          |
|___|_________________________|__________|__________|______________________
|16 |Журналистердің ақпарат-  |Премьер-  |1999 жылғы  |
|   |тарға бөгетсіз араласу,  |Министрі- |1 қаңтарға  |     Бұл да
|   |бірқатар мемлекеттік БАҚ |нің өкімі |  дейін     |
|   |мен кітап баспаларын     |          |            |
|   |жекешелендіру мәселелерін|          |            |
|   |қарастыру                |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
III. Мемлекеттік қызметшілерді жылжытуды қамтамасыз ету жүйесін
жетілдіру
__________________________________________________________________________

!выкупить до 1,0 !Правительства   !               !акимы областей и горо-
!млн. тонн зерна !                !               !дов Астаны и Алматы
!по справедливым !                !               !
!ценам           !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
10 !Создать четыре  !Проект          !До 20 октября  !Минэнерго, Минфин,
!целевые группы  !постановления   !  1998 года    !Минтрудсоцзащиты,
!по каждому из   ! Правительства  !               !
!перечисленных   !                !               !
!направлений п.9 !                !               !
!настоящего Плана!                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
11 !Развернуть широ-!                !Постоянно      !  МВД
!кую и мощную    !                !               !
!кампанию по     !                !               !
!борьбе с корруп-!                !               !
!цией на всех    !                !               !
!уровнях         !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
12 !Создать справед-!Аналитическая   !До 1 января    !Мингосдоходов
!ливую, разумную ! записка        !1999 года      !
!и стройную нало-!                !               !
!говую систему   !                !               !
_____________________________________________________________________________
II. Совершенствование производственно-социальной инфраструктуры
____________________________________________________________________________
13 !Создать Прави - !Постановление   ! До 1 октября  !Минэнерго, Минфин,
!тельственную це-!Правительства   !  1998 года    !Минтранском
!левую группу по !                !               !
!оперативной ор- !                !               !
!ганизации и кон-!                !               !
!тролю за подго- !                !               !
!товкой производ-!                !               !
!ственных и со-  !                !               !
!циальных комп-  !                !               !
!лексов к работе !                !               !
!в осенне-зимний !                !               !
!период          !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
14 !Организовать    !Доклады         !Еженедельно в  !Минэнерго, Минтранском
!контроль за     !Правительству   !осенне-зимний  !Минсельхоз, Комитет по
!тепло-, элект-  !Республики      ! период        !регулированию естествен-
!ро-, водо- и га-!Казахстан       !               !ных монополий и защите
!зоснабжением в  !                !               !конкуренции, акимы об-
!регионах        !                !               !ластей и городов Астаны
!                !                !               !и Алматы
-----------------------------------------------------------------------------
15 !Широко и регу-  !Телепередачи    !Постоянно      !Мининформации и
!лярно освещать  !                !               !общественного согласия
!работу заседаний!                !               !
!Парламента по   !                !               !
!телевидению     !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
16 !Рассмотреть воп-!Распоряжение    ! До 1 января   ! То же
!росы свободного !Премьер-Министра! 1999 года     !
!доступа журна - !                !               !
!листов к инфор- !                !               !
!мации, привати- !                !               !
!зации ряда госу-!                !               !
!дарственных СМИ !                !               !
!и книгоизда -   !                !               !
!тельств         !                !               !
_____________________________________________________________________________
III. Совершенствование системы обеспечения продвижения
государственных служащих
_____________________________________________________________________________

|17 |"Кадрларды басқарудың    |Үкіметінің| 1999
|Қаржымині, Мемқызмет
|   |бірыңғай ақпараттық жүйе-|қаулысы   | жылдың    |істері жөніндегі
|   |сін құру туралы" ұсыныс  |          |желтоқсаны |агенттік (келісім
|   |енгізу                   |          |           |   бойынша)
|___|_________________________|__________|___________|____________________
|18 |Мемлекеттік қызметшілерді| Ереже    | 1999
|Әділетмині,Мемқызмет
|   |тарту, іріктеу, ұсыну    |          | жылдың    |істері жөніндегі
|   |және аттестациялаудың    |          | сәуірі    |агенттік (келісім
|   |бірыңғай жүйесін әзірлеу |          |           |    бойынша
|___|_________________________|__________|___________|____________________
|19 |"Мемлекеттік қызмет      |Заң жобасы|   1998    |Мемқызмет істері
|   |туралы" Қазақстан        |          |  жылдың   |жөніндегі агенттік
|   |Республикасы Президентінің|         | қарашасы  |(келісім бойынша),
|   |Заң күші бар Жарлығына   |          |           |   Әділетмині,
|   |өзгерістер мен толықтыру-|          |           |
|   |лар енгізу туралы" Заң   |          |           |
|   |жобасын Қазақстан        |          |           |
|   |Республикасының          |          |           |
|   |Парламентіне енгізу      |          |           |
|___|_________________________|__________|___________|____________________
|20 |Отбасы, әйелдер және де- |          |1999 жылғы |Білім, мәдениет және
|   |мографиялық саясат проб- |          | 1 қаңтарға|  денсаулық сақтау
|   |лемалары жөніндегі кеңес-|          |  дейін    |     министрлігі
|   |тің рөлін көтеру, соның  |          |           |
|   |базасында әйелдер проб-  |          |           |
|   |лемасы жөніндегі комиссия|          |           |
|   |құру                     |          |           |
|___|_________________________|__________|___________|____________________
|21 |Барлық өкімет органдарын-|          |1999 жылғы |Орталық атқарушы
|   |дағы әйелдер өкілдігін   |          | 1 қаңтарға|органдар, Мемқызмет
|   |арттыру                  |          |  дейін    |істері жөніндегі
|   |                         |          |           |агенттік (келісім
|   |                         |          |           |бойынша), облыстар.
|   |                         |          |           |дың және Алматы мен
|   |                         |          |           |Астана қалаларының
|   |                         |          |           |әкімдері
|___|_________________________|__________|___________|____________________
IV. Заңдық-құқықтық базаны қамтамасыз ету
__________________________________________________________________________
|22 |"Қазақстан Республикасы- |Заң жобасы|1999 жылғы  |  Әділетмині
|   |ның Үкіметі туралы"      |          |1 қаңтарға  |
|   |Қазақстан Республикасы   |          |  дейін     |
|   |Президентінің конститу-  |          |            |
|   |циялық заң күші бар Жар- |          |            |
|   |лығына өзгерістер мен    |          |            |
|   |толықтырулар енгізу      |          |            |
|   |туралы" конституциялық   |          |            |
|   |заңның жобасын Қазақстан |          |            |
|   |Республикасының          |          |            |
|   |Парламентіне енгізу      |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|23 |Қазақстан Республикасының| Ақпарат  |  Жұмыс   |Қазақстан Республикасы
|   |Президенті мен Қазақстан |          |жоспарына | Премьер-Министрінің
|   |Республикасы Үкіметінің  |          | сәйкес   |     Кеңсесі
|   |тапсырмаларын орындаудың |          |мезгіл сайын|
|   |уақытылылығы мен сапасы  |          |            |
|   |жөнінде орталық және жер-|          |            |
|   |гілікті атқарушы органдар|          |            |
|   |жетекшілерін тыңдауды    |          |            |
|   |практикаға енгізу        |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|24 |Орталық және жергілікті  |Жазба     |1999 жылғы  | Қаржымині
|   |атқарушы органдардың 1999|          |1 қаңтарға  |
|   |жылға арналған бюджет    |          |  дейін     |
|   |саясатына сүйене отырып  |          |            |
|   |орындайтын міндеттеріне  |          |            |
|   |талдау жасау             |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________

17!Внести предложе-!Постановление   !Декабрь 1999го-!Минфин, Агентство по
!ние "О создании !Правительства   ! да            !делам госслужбы
!единой информа- !                !               !(по согласованию)
!ционной системы !                !               !
!управления кад- !                !               !
!рами"           !                !               !
----------------------------------------------------------------------------
18 !Разработать еди-! Положение      !апрель 1999    !Агентство по делам гос-
!ную систему по- !                !года               !службы (по согласова-
!иска, отбора,   !                !               !нию), Минюст
!выдвижения и ат-!                !               !
!тестации госу-  !                !               !
!дарственных слу-!                !               !
!жащих           !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
19 !Внести в Парла- !Проект Закона   !Ноябрь 1998года!Минюст, Агентство по
!мент Республики !                !               !делам госслужбы
!Казахстан проект!                !               !(по согласованию)
!Закона "О внесе-!                !               !
!нии изменений и !                !               !
!дополнений в    !                !               !
!Указ Президента !                !               !
!Республики Ка-  !                !               !
!захстан, имеющий!                !               !
!силу закона, "О !                !               !
!государственной !                !               !
!службе"         !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
20 !Поднять роль Со-!                !До 1 января    !Министерство образова-
!вета по пробле- !                !1999года       !ния, культуры и здра-
!мам семьи, жен- !                !               !воохранения
!щин и демографи-!                !               !
!ческой политике,!                !               !
!образовать на   !                !               !
!его базе комис- !                !               !
!сию по проблемам!                !               !
!женщин          !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
21 !Повысить пред-  !                !     -//-      !Центральные исполни-
!ставительство   !                !               !тельные органы, Агентст-
!женщин во всех  !                !               !во по делам госслужбы
!органах власти  !                !               !(по согласованию), аки-
!                !                !               !мы областей и городов
!                !                !               !Астаны и Алматы
______________________________________________________________________________
IV. Обеспечение законодательно-правовой базы
_____________________________________________________________________________
22 !Внести в Парла- !Проект Закона   !До 1 января    !Минюст
!мент Республики !                ! 1999 года     !
!Казахстан проект!                !               !
!Конституционного!                !               !
!Закона "О внесе-!                !               !
!нии изменений и !                !               !
!дополнений в    !                !               !
!Указ Президента !                !               !
!Республики Ка-  !                !               !
!захстан, имеющий!                !               !
!силу конститу - !                !               !
!ционного закона,!                !               !
!"О Правительстве!                !               !
!Республики Ка-  !                !               !
!захстан"        !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
23 !Практиковать за-! Информация     !Периодически   !Канцелярия
!слушивание руко-!                !согласно плану !Премьер-Министра
!водителей цент- !                ! работы        !
!ральных и мест- !                !               !
!ных исполнитель-!                !               !
!ных органов по  !                !               !
!своевременности !                !               !
!и качеству ис-  !                !               !
!полнения поруче-!                !               !
!ния Президента  !                !               !
!Республики Ка-  !                !               !
!захстан и Прави-!                !               !
!тельства Респуб-!                !               !
!лики Казахстан  !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
24 !Провести анализ ! Записка        !До 1 января    !Минфин
!выполняемых     !                ! 1999года      !
!функций цент-   !                !               !
!ральными и мест-!                !               !
!ными исполни -  !                !               !
!тельными органа-!                !               !
!ми, исходя из   !                !               !
!бюджетной поли- !                !               !
!тики на 1999год !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------

|25 |Орталық атқарушы органдар|Ереженің  |  1998      | Әділетмині
|   |туралы бірегей ереже     |жобасы    |жылдың      |
|   |әзірлеу                  |          |желтоқсаны  |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|26 |"Жер туралы" Қазақстан   |Заң жобасы|  - // -    |  Ауылшармині,
|   |Республикасы Президенті- |          |            |   Әділетмині
|   |нің Заң күші бар Жарлығы-|          |            |
|   |на өзгерістер мен толық- |          |            |
|   |тырулар енгізу туралы"   |          |            |
|   |Қазақстан Республикасы-ң |          |            |
|   |Заң жобасын Қазақстан    |          |            |
|   |Республикасының          |          |            |
|   |Парламентіне енгізу      |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|27 |"Қазақстан Республикасын-|Конститу- |1999 жыл    |  Әділетмині
|   |дағы сайлау туралы"      | циялық   | ішінде     |
|   |Қазақстан Республикасы   |заң жобасы|            |
|   |Президентінің конститу-  |          |            |
|   |циялық заң күші бар Жар- |          |            |
|   |лығына өзгерістер мен    |          |            |
|   |толықтырулар енгізу      |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|28 |"Қазақстан Республикасын-|Заң жобасы|  - // -    |
|   |дағы жергілікті мемлекет-|          |            |
|   |тік басқару туралы" Заң  |          |            |  Бұл да
|   |жобасын әзірлеу          |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|29 |Қоғамдық бірлестіктерді  |Норматив- |   1998     |
|   |тіркеу мен олардың қыз-  |тік құқық-| жылдың     |
|   |метін реттейтін норматив-|тық акті- |желтоқсаны  |  Бұл да
|   |тік құқықтық актілерге   |лердің    |            |
|   |өзгерістер мен толықтыру-|жобалары  |            |
|   |лар енгізу               |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________
|30 |Сот жүйесі қызметкерлерін|Білікті-  |  Ұдайы     |
|   |оқыту мен дайындауды жүр-|лікті     |            |
|   |гізу бағдарламасын бекіту|арттыру   |            |  Бұл да
|   |                         |курстары, |            |
|   |                         |семинар-  |            |
|   |                         |  лар     |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________

25 !Разработать уни-!Проект Положения!Декабрь 1998го-! Минюст
!фицированное по-!                ! да            !
!ложение о цент- !                !               !
!ральных исполни-!                !               !
!тельных органах !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
26 !Внести в Парла- !Проект Закона   !Декабрь 1998го-!Минсельхоз, Минюст
!мент Республики !                ! да            !
!Казахстан проект!                !               !
!Закона Республи-!                !               !
!ки Казахстан "О !                !               !
!внесении измене-!                !               !
!ний и дополнений!                !               !
!в Указ Президен-!                !               !
!та Республики   !                !               !
!Казахстан, имею-!                !               !
!щий силу закона,!                !               !
!"О земле"       !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
27!Внести изменения!Проект          !В течение      !Минюст
!и дополнения в  !Конституционного!1999 года      !
!Указ Президента !закона          !               !
!Республики Ка-  !                !               !
!захстан, имеющий!                !               !
!силу конституци-!                !               !
!онного закона,  !                !               !
!"О выборах в    !                !               !
!Республике Ка-  !                !               !
!захстан"        !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
28 !Разработать про-!Проект Закона   !     -/-       ! То же
!ект Закона "О   !                !               !
!местном государ-!                !               !
!ственном управ- !                !               !
!лении в Респуб- !                !               !
!лике Казахстан" !                !               !
-----------------------------------------------------------------------------
29!Внести изменения!Проекты норма-  !Декабрь 1998   ! То же
!и дополнения в  !тивных правовых !года           !
!нормативные пра-! актов          !               !
!вовые акты, ре- !                !               !
!гулирующие ре - !                !               !
!гистрацию и де- !                !               !
!ятельность об - !                !               !
!щественных объе-!                !               !
!динений         !                !               !
------------------------------------------------------------------------------
30 !Утвердить про-  !Курсы повышения !Постоянно      ! То же
!грамму проведе- !квалификации,   !               !
!ния обучения и  !семинары        !               !
!подготовки ра-  !                !               !
!ботников судеб- !                !               !
!ной системы     !                !               !
----------------------------------------------------------------------------

|31 |Қазақстан Республикасының|Заң жобасы| 1999 жыл   | Бұл да
|   |Қылмыстық кодексіне өзге-|          |            |
|   |рістер мен толықтырулар  |          |            |
|   | енгізу                  |          |            |
|___|_________________________|__________|____________|____________________

31 !Внести изменения!Проект Закона   ! 1999 год      ! То же
!и дополнения в  !                !               !
!Уголовный кодекс!                !               !
!Республики Ка-  !                !               !
!захстан         !                !               !
______________________________________________________________________________
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
21.12.98г.)