"Конденсат" акционерлік қоғамына Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кешенінен Қарашығанақ мұнай-газ кен орны мердігерлік учаскесінің өнімін бөлу туралы Түпкілікті келісімнің негізінде төленетін өнімдерді бөлу бойынша Қазақстан Республикасының үлесі есебінен тұрақсыз газ конденсатын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 26 қазан N 1080
Тұрақсыз газ конденсатын өңдеу жөніндегі шағын тоннажды қондырғыны іске қосу, Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орнының көмірсутегі шикізатының бір бөлігін қайта өңдеудің есебінен Батыс Қазақстанда мұнай өнімдерінің қосымша мөлшерін алу мақсатында және Қарашығанақ мұнай-газ конденсаты кен орны мердігерлік учаскесінің өнімдерін бөлу туралы Түпкілікті келісім (бұдан әрі - Келісім) мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Заттай нысанда өнімді бөлу туралы келісім-шарттарда роялти мен Қазақстан Республикасының үлесін белгілеу және оларды төлеу тәртібін бекіту туралы" 1997 жылғы 12 қыркүйектегі N 1329 P971329_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚРҮ-нің 1999.02.27. N 182 қаулысымен.
P990182_
Ескерту. 1-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.07.19. N 979
қаулысымен. P010979_
2. "Конденсат" акционерлік қоғамы Қарашығанақ шағын тоннажды қондырғысын пайдалану жөніндегі оператор болып белгіленсін.
3. "Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамы "Конденсат" акционерлік қоғамымен Қазақстан Республикасының берілген мемлекеттік кепілдігіне орай республикалық бюджеттен алынған сомаларды қайтаруды көздейтін несие келісімін жасасын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық ресурстар министрлігіне жүктелсін.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.07.19. N 979
қаулысымен.
P010979_
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О выделении акционерному обществу "Конденсат" нестабильного газового конденсата с Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения за счет доли Республики Казахстан по разделу продукции, уплачиваемой на основании Окончательного Соглашения о разделе продукции подрядного участка Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 1998 года № 1080
В целях введения в действие малотоннажной установки по переработке нестабильного газового конденсата, получения дополнительных объемов нефтепродуктов в Западном Казахстане за счет переработки части углеводородного сырья Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения и в соответствии с Окончательным Соглашением о разделе продукции подрядного участка Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения (далее - Соглашение) и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 1997 года № 1329 P971329_ "Об утверждении Порядка установления и выплаты роялти и доли Республики Казахстан в контрактах о разделе продукции в натуральной форме" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.(Пункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 19 июля 2001 г. N 979 P010979_ )
2. Определить акционерное общество "Конденсат" оператором по эксплуатации Карачаганакской малотоннажной установки.
3. Закрытому акционерному обществу "Эксимбанк Казахстан" заключить кредитное соглашение, предусматривающее возврат акционерным обществом "Конденсат" сумм, отвлеченных из республиканского бюджета в силу выданной государственной гарантии Республикой Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 июля 2001 г. N 979 P010979_
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики  Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)