Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 қазандағы N 1007 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 4 қараша N 1124
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері" 1998 жылғы 6 қазандағы N 1007 P981007_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ алынып тасталсын;
2-тармақ 1-тармақ болып есептелсін және мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасы Заңының жобасын жасау кезінде Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының аппараты қызметкерлерінің штаттық санында 1-қосымшаға сәйкес басқару органдарына берілетін оларға ведомстволық бағыныстағы қызметкерлердің штаттық саны ескерілсін.";
3-тармақ алынып тасталсын;
4-тармақ 2-тармақ болып есептелсін және мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті қалыптастыру кезінде 2-
қосымшаға сәйкес республикалық бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік
органдар аппараты қызметкерлерінің шекті штаттық саны ескерілсін";
5-тармақ тиісінше 3-тармақ болып есептелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
__________________________________________________________________________
|Р/р  |   Мемлекеттік органдар       | Барлығы   |     оның ішінде
|     |                              |           |______________________
| N   |                              |           | орталық     | аумақтық
|     |                              |           | аппарат     | органдар
|_____|______________________________|___________|_____________|___________
|  1  |             2                |     3     |      4      |      5
|_____|______________________________|___________|_____________|___________
|  8  |Қазақстан Республикасының     |   1009    |    218      |    791
|     |Әділет министрлігі            |           |             |
|_____|______________________________|___________|_____________|___________
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Нарбаев Е.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1998 года № 1007
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 1998 года № 1124
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1998 года № 1007 P981007_ "Некоторые вопросы разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" следующие изменения:
пункт 1 исключить;
пункт 2 считать пунктом 1 и изложить в следующей редакции:
"1. При составлении проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" в штатной численности работников аппарата государственных органов Республики Казахстан учесть передаваемую в органы управления штатную численность работников подведомственных им организаций согласно приложению 1.";
пункт 3 исключить;
пункт 4 считать пунктом 2 и изложить в следующей редакции:
"2. Учесть при формировании государственного бюджета на 1999 год предельную штатную численность работников аппарата государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета, согласно приложению 2.";
пункт 5 считать соответственно пунктом 3.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 ноября 1998 года № 1124
Предельная штатная численность работников аппарата государственных
органов, содержащихся за счет республиканского бюджета
__________________________________________________________(шт.ед.)__________
| № |                           |             |         в том числе         |
|п/п|   Государственные органы  |    Всего    |_____________________________|
|   |                           |             |центр. аппарат|терр. органы  |
|___|___________________________|_____________|______________|______________|
| 8 |Министерство юстиции       |             |              |              |
|   |Республики Казахстан       |    1 009    |     218      |     791      |
|___|___________________________|_____________|______________|______________|
(Корректор:  И. Склярова
Специалист: Э. Жакупова)