Қазақстан Республикасында 1998 жылдың аңшылық маусымына арналған киікті аулау лимитін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 5 қараша N 1128
"Жануарлар дүниесін қорғау, ұдайы өндіру және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1998 жылдың аңшылық маусымына арналған киікті аулау лимиті қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 5 қарашадағы N 1128 қаулысымен бекітілген
1998 жылдың аңшылық маусымына арналған
киік аулау лимиті
______________________________________________________________
|    Өсіріліп-таралуы    |   Саны(бас)  |   Аулау лимиті       |
|                        |              |     (бас)            |
|________________________|______________|______________________|
| Орал                   | 140000       |     10000            |
| Үстірт                 |    332000    |        30000         |
| Бетпақдала             |    120000    |        ____          |
|________________________|______________|______________________|
Жиыны:                       592000             40000
Алу проценті                                      6,7

Об утверждении лимита добычи сайгака в Республике Казахстан на сезон охоты 1998 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 1998 года № 1128
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве
и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить лимит добычи сайгака на сезон охоты 1998 года согласно
приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня  подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 1998 года № 1128
Лимит добычи сайгака на сезон охоты
1998 года
___________________________________________________________________________
|      Популяция     |      Численность (особей)  |  Лимит добычи (особей) |
|____________________|____________________________|________________________|
|Уральская           |           140000           |        10000           |
|Устюртская          |           332000           |        30000           |
|Бетпакдалинская     |           120000           |          --            |
|____________________|____________________________|________________________|
Итого:                       592000                     40000
Процент изъятия                                              6,7
Оператор: А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова