Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 20 қарашадағы N 1580 қаулысының және 1997 жылғы 21 қыркүйектегі N 1360 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 6 қараша N 1134
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылған деп танылсын:
1) "Қымбат металдар және асыл тастарға байланысты қатынастарды мемлекеттiк реттеудiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 20 қарашадағы N 1580 P951580_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 36, 461-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 20 қарашадағы N 1580 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қыркүйектегі N 1360 P971360_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 43, 398-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр

О признании утратившим силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1995 года № 1580 и от 21 сентября 1997 года № 1360
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года № 1134
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1995
года № 1580 "Вопросы государственного регулирования отношений, связанных с
драгоценными металлами и камнями" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 36,
ст. 461);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997
года № 1360 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики
Казахстан от 20 ноября 1995 года № 1580" (САПП Республики Казахстан, 1997г.,
№ 43, ст. 398).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит
опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:   А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова