Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 10 тамыздағы N 757 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 10 қараша N 1143
Қазақстан Республикасының Президенті мен Премьер-Министрі қатысатын шараларды ұйымдастыруға байланысты мәселелерді жедел шешуді қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының ұялы байланысты пайдалануының тәртібі туралы" 1998 жылғы 10 тамыздағы N 757 P980757_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 27, 230-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы "орталық атқарушы органдар департаменттерінің, агенттіктерінің, комитеттерінің басшыларына" деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасы Президентінің бірінші көмекшісіне, Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің меңгерушісіне, Қазақстан Республикасы Президентінің Хаттама бастығы мен Баспасөз хатшысына, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Хатшылығының жетекшісіне, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Баспасөз қызметінің жетекшісіне, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің көмекшісіне" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 1998 года № 757
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 1998 года № 1143
В целях обеспечения оперативного решения вопросов, связанных с организацией мероприятий с участием Президента и Премьер-Министра Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительство Республики Казахстан от 10 августа 1998 года № 757 P980757_ "О порядке пользования сотовой связью государственными органами Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 27, ст. 230) следующее дополнение:
пункт 1 после слов "руководителям департаментов, агентств, комитетов, центральных исполнительных органов" дополнить словами "Первому помощнику Президента Республики Казахстан , заведующему Канцелярией Президента Республики Казахстан, Шефу протокола и Пресс-секретарю Президента Республики Казахстан, руководителю Секретариатом Премьер-Министра Республики Казахстан, руководителю
Пресс-службы Премьер-Министра Республики Казахстан, помощнику
Премьер-Министра Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
22.12.98г.)