"Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамы акцияларының қосымша эмиссиясы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 10 қараша N 1145. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.07.20. N 1005 қаулысымен. ~P991005
"Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамын капиталдандырудың деңгейін көтеру, инвесторларды тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамы заңдарда белгіленген тәртіппен "Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамының кеңейтілген акционерлік капиталындағы акциялардың мемлекеттік пакетінің үлесін барлық шығарылған акциялар санының 49 проценті мөлшерінде сақтауды қамтамасыз ететін көлемде "Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамы акцияларының қосымша эмиссиясын жүзеге асырсын.
2. "Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамы акцияларының қосымша эмиссиясын инвесторлардың арасында орналастыру жабық тәсілмен жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті екі апталық мерзім ішінде "Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамының акцияларын орналастырудың тәртібі мен шарттарын белгілесін.
4. "ҚХЖБ-топ" ұлттық инвестициялық қаржы акционерлік компаниясы онымен тиісті келісім жасасып, "Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамының акцияларын орналастыруды жүзеге асырсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О дополнительной эмиссии акций закрытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 1998 года N 1145 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 июля 1999 г. N 1005 ~P991005
В целях повышения уровня капитализации закрытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан", привлечения инвесторов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Закрытому акционерному обществу "Эксимбанк Казахстан" осуществить в установленном законодательством порядке дополнительную эмисию акций закрытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан" в объеме, обеспечивающем сохранение доли государственного пакета акций в расширенном акционерном капитале закрытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан" в размере 49 процентов от числа всех выпущенных акций.
2. Установить, что размещение дополнительной эмиссии акций закрытого
акционерного общества "Эксимбанк Казахстан" среди инвесторов будет
осуществляться закрытым способом.
3. Департаменту государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан в двухнедельный срок определить
порядок и условия размещения акций закрытого акционерного общества "Эксимбанк
Казахстан".
4. Национальный инвестиционной финансовой акционерной компании (НСБК-
груп" осуществить размещение акций закрытого акционерного общества
" Эксимбанк Казахстан", заключив с ним соответствующее соглашение.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
23.12.98г.)