Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі Өкілдігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 11 қараша N 1150
Ресей Федерациясымен және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының басқа да елдерімен сауда-экономикалық ынтымақтастықты одан әрі дамыту және нығайту, сондай-ақ беріліп тұратын өнім үшін өзара есеп айырысуларды жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Ресей Федерациясының Мәскеу қаласында Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Өкілдігін (бұдан әрі - Өкілдік) ашу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі бекітілген сан мен еңбекке ақы төлеу қоры шектерінде:
1) Өкілдік қызметкерлерінің жалпы санын белгілесін;
2) Өкілдік туралы ережені бекітсін.
3. Орталық атқарушы органдардың қызметкерлері үшін қолданылып жүрген заңдарда көзделген әлеуметтік кепілдіктер мен өтемақылар Өкілдіктің Ресей Федерациясының Мәскеу қаласына ауыстыру тәртібімен көшкен қызметкерлеріне қолданылады деп белгіленсін.
Көрсетілген төлемдер Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің басқару аппаратын ұстауға 1998 жылға арналған шығындар шектерінде ағымдағы ұстауға арналған шығындарды қысқарту есебінен жүзеге асырылсын.
4.
ЕСКЕРТУ. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.05.27. N 657 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Вопросы Представительства Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года № 1150
В целях дальнейшего развития и укрепления торгово-экономического сотрудничества с Российской Федерацией и другими странами Содружества Независимых Государств, а также улучшения взаиморасчетов за поставляемую продукцию Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан об открытии Представительства Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в городе Москве Российской Федерации (далее-Представительство).
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в пределах утвержденной численности и фонда оплаты труда:
1) определить общую численность работников Представительства;
2) утвердить положение о Представительстве.
3. Установить, что социальные гарантии и компенсационные выплаты, предусмотренные действующим законодательством для работников центральных исполнительных органов, распространяются на работников Представительства, переехавших в порядке перевода в город Москву Российской Федерации.
Указанные выплаты осуществить в пределах расходов на 1998 год на
содержание аппарата управления Министерства энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан за счет сокращения расходов на текущее содержание.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27 мая
1999 г. N 657
P990657_
)
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:      А.Е. Турсынова
Специалист:    Э.А. Жакупова