Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 17 қараша N 1163. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың жұмысын жандандыру туралы" 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 P980231_ қаулысына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялар қазақстандық бөлігінің тең төрағалары құрамына:
қазақстан-поляк сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссиясына Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда бірінші вице-министрі Есберген Әбітайұлы Әбітаев енгізілсін;
Сергей Витальевич Кулагин көрсетілген құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года № 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1998 года № 1163. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года № 231 P980231_ "Об активизации работы совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав сопредседателей казахстанской части совместных
межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами:
казахстанско-польской межправительственной комиссии по
торгово-экономическому сотрудничеству Абитаева Есбергена Абитаевича -
первого вице-Министра энергетики, индустрии и торговли Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава Кулагина Сергея Витальевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
22.12.98г.)