Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 тамыздағы N 743 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 17 қарашадағы N 1164 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.03.30. N 326 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын органдары қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитетінің мәселелері" туралы 1998 жылғы 5 тамыздағы N 743  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 27, 228-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
17 қарашадағы
N 1164 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитетінің
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Бәсекелестікті дамыту және тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті
Табиғи монополияларды реттеу департаменті
Монополияларға қарсы заңдардың сақталуын қадағалау департаменті
Ұйымдастыру-кадр жұмысы бөлімі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 1998 года N 743
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1998 года N 1164 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 марта 1999 г. N 326 ~P990326
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436 U973436_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет средств государственного бюджета" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 1998 года N 743 P980743_ "Вопросы Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 27, ст.228) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1998 года N 1164
Структура
Комитета Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции
Руководство
Департамент развития конкуренции и защиты прав потребителей
Департамент регулирования естественных монополий
Департамент надзора за соблюдением антимонопольного законодательства
Отдел организационно-кадровой работы
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
22.12.98г.)