Қазақстан Республикасы Ішкі істер органдарының қызметін техникалық қайта жарақтандыру және ақпараттық қамтамасыз ету мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 25 қараша N 1196
Қазақстан Республикасы Ішкі істер органдарының қызметін техникалық қайта жарақтандыру және ақпараттық қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Қазақстан Республикасы Ішкі істер органдарының қызметін кешенді техникалық қайта жарақтандыру және ақпараттық қамтамасыз ету" жобасын (бұдан әрі - Жоба) іске асыру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
1) Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігімен бірлесіп, шетелдік кредиторлармен Жобаны қаржыландыру мәселесі жөнінде келіссөздер жүргізсін;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан Қазақстан Республикасының "1998 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1997 жылғы 9 желтоқсандағы Заңымен бекітілген мемлекеттік борыш лимитінің шеңберінде, Жобаны қаржыландыру жөнінде шетелдік кредиторлармен 8 500 000 (сегіз миллион бес жүз мың) АҚШ доллары сомасына тиісті несиелік шарттарға қол қойсын;
3) алдағы жылдардың бюджетін қалыптастыру кезінде тартылған кредитке қызмет көрсетуге және оны өтеуге арналған шығыстарды көздесін;
4) Жобаны қаржыландыру үшін бөлінген қаражаттың мақсатқа сай пайдаланылуына бақылау жасауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, заңдарда белгіленген тәртіппен айқындалған, өнім берушілермен Жобаны іске асыру үшін қажетті жабдықтар мен қызмет көрсетулерге арналған шарттарға қол қойсын және мемлекеттік сатып алу туралы заңдарға сәйкес оларды сатып
алуды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер Министрі

Вопросы технического перевооружения и информационного обеспечения служебной деятельности органов внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1998г. № 1196
В целях технического перевооружения и информационного обеспечения служебной деятельности органов внутренних дел Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства внутренних дел Республики Казахстан о реализации проекта "Комплексное техническое перевооружение и информационное обеспечение служебной деятельности органов внутренних дел Республики Казахстан" (далее - Проект).
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) совместно с Министерством внутренних дел Республики Казахстан провести переговоры с иностранными кредиторами по вопросу финансирования Проекта;
2) от имени Правительства Республики Казахстан подписать соответсвующие кредитные договоры на сумму 8 500 000 (восемь миллионов пятьсот тысяч) долларов США с иностранными кредиторами по финансированию Проекта в рамках лимита государственного долга, утвержденного Законом Республики Казахстан от 9 декабря 1997 года "О республиканском бюджете на 1998 год";
3) предусмотреть расходы на обслуживание и погашение привлекаемого кредита при формировании бюджетов последующих годов;
4) обеспечить контроль за целевым использованием средств, выделяемых для финансирования Проекта.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан подписать с поставщиками, определенными в установленном законодательством порядке, договоры на поставку оборудования и услуг, необходимых для реализации Проекта, и осуществить их закупку в соответствии с законодательством о
государственных закупках.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Первого заместителя  Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
23.12.98г.)