Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір қаулыларының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 1 желтоқсан N 1219
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылған деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдаудың мемлекеттік қорын құру туралы" 1994 жылғы 22 желтоқсандағы N 1447 P941447_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж, N 48, 542-құжат);
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 22 желтоқсандағы N 1447 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1029 P961029_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 34,
324-құжат);
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік ауыл шаруашылығын
қаржылай қолдау қорын қайта ұйымдастыру туралы" 1997 жылғы, 11 шілдедегі
N 1097
P971097_
қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 31,
288-құжат);
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года № 1219
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря
1994 года № 1447
P941447_
"О создании Государственного фонда финансовой
поддержки сельского хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 48,
ст.542);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа
1996 года № 1029
P961029_
"О внесении изменений и дополнений в постановление
Кабинета Министров Республики Казахстан, 1996 г., № 34, ст.324);
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1997
года № 1097
P971097_
"О реорганизации Государственного фонда финансовой
поддержки сельского хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 31,
ст. 288).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:      А.Е. Турсынова
Специалист:    Э.А. Жакупова