Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 11 тамыздағы N 759 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 5 желтоқсан N 1244. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.04.26. N 326 (қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттің бастамашылығымен банкрот деп танылып, таратылатын ұйымдардың мүлкін (активтерін) сатуға алдын ала дайындау мен сатудың тәртібін бекіту туралы" 1998 жылғы 11 тамыздағы N 759  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 27, 232-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттің бастамашылығымен банкрот деп танылып, таратылатын ұйымдардың мүлкін (активтерін) сатуға алдын ала дайындау мен сатудың тәртібінде:
51-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"51. Ағылшындық әдіспен өткізілетін лот бойынша сауда-саттықтар, егер сауда-саттыққа қатысушылардың саны екеуден кем болмаған жағдайда ғана өткізілген болып есептеледі.
Голландтық әдіспен өткізілетін лот бойынша сауда-саттықтар, стратегиялық маңызы бар кәсіпорындар бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімімен сауда-саттыққа жалғыз қатысушы қатысқан кезде де өткізілген болып есептеледі".
2. Таратылатын "Павлодартрактор" ААҚ-ның конкурстық басқарушысына зауыттың мүлкін бір қатысушы жағдайында голландтық әдіс бойынша сатуға рұқсат берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1998 года N 759
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1244. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26 апреля 2006 года N 326
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1998 года N 1244 утратило силу постановлением Правительства РК от 26 апреля 2006 года N  326 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1998 года № 759  P980759_  "Об утверждении предпродажной подготовки и продажи имущества (активов) ликвидируемых организаций, признанных банкротами по инициативе государства" (САПП Республики Казахстан, 1998г., № 27, ст.232) следующее изменение:
в Правилах предпродажной подготовки и продажи имущества (активов) ликвидируемых организаций, признанных банкротами по инициативе государства, утвержденных указанным постановлением:
пункт 51 изложить в следующей редакции:
"51. Торги по лоту, проводимые английским методом, считаются состоявшимися только в том случае, если количество участвующих в торгах не менее двух.
Торги по лоту, проводимые голландским методом, считаются состоявшимися и при единственном участнике в торгах по лоту по решению Правительства Республики Казахстан по стратегически важным предприятиям".
2. Конкурсному управляющему ликвидируемого ОАО "Павлодартрактор" разрешить продажу имущества завода на торгах по голландскому методу при единственном участнике.
3. Настоящее постановление вводится в действие с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан