Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 9 желтоқсан N 1264
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 P980017_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірі 3 және 45а-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года № 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 1998 года № 1264
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16
января 1998 года № 17
P980017_
"О Плане законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 1998 год" следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан
на 1998 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 3 и 45а, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)