Ресей Федерациясының Президенті Б.Н. Ельциннің 1998 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасына ресми сапары барысында қол жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 21 желтоқсан N 1306
Ресей Федерациясының Президенті Б.Н. Ельциннің 1998 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасының ресми сапары барысында қол жеткізілген екіжақты уағдаластықтарды нақты іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясының Президенті Б.Н.Ельциннің 1998 жылғы 12
қазандағы Қазақстан Республикасына ресми сапары барысында қол жеткізілген
уағдаластықтарды іске асыру жөніндегі қоса беріліп отырған Іс-шаралар
жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 21 желтоқсандағы
N 1306 қаулысымен
бекітілген
Ресей Федерациясының Президенті Б.Н.Ельциннің 1998 жылғы 12
қазандағы Қазақстан Республикасының ресми сапарының барысында қол
жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Жоспары
__________________________________________________________________________
|Рет-|      Іс-шаралар             |  Орындалу |     Орындалуы үшін
|тік |                             |  мерзімі  |      жауаптылар
| N  |                             |           |
|____|_____________________________|___________|___________________________
| 1  |            2                |     3     |             4
|____|_____________________________|___________|___________________________
| 1  |Қазақстан Республикасы мен   |1998 жылдың|Сыртқы істер министрлігі,
|    |Ресей Федерациясының арасын- |31 желтоқ- |Ауыл шаруашылығы минис-гі,
|    |дағы мемлекеттік шекараны де-|санына     |Қорғаныс министрлігі,
|    |лимитациялау жөніндегі бөлі- |дейін      |(Мемлекеттік шекара күзеті
|    |гіне Қазақстан тарапынан үкі-|           |жөніндегі комитет)
|    |метаралық комиссияны құру    |           |
|    |                             |           |
| 2  |Қазақстан-ресей шекарасын    |  - // -   |Сыртқы істер министрлігі
|    |заңдық ресімдеу мәселесі мен |           |
|    |арнайы үкіметаралық келісім- |           |
|    |ді әзірлеу жөніндегі Ресей   |           |
|    |тарапымен келіссөз процесінің|           |
|    |басталу мерзімін келісу      |           |
|    |                             |           |
| 3  |Қазақстан Республикасы мен   |Әрбір жарты|Энергетика, индустрия және
|    |Ресей Федерациясының 1998-   |жыл сайын  |сауда министрлігі
|    |2007 жылдарға арналған эконо-|           |
|    |микалық ынтымақтастығы бағ-  |           |
|    |дарламасының іске асырылу    |           |
|    |барысы туралы Қазақстан      |           |
|    |Республикасының Үкіметіне    |           |
|    |хабарлау                     |           |
|    |                             |           |
| 4  |Ынтымақтастық жөніндегі      |1998 жылдың|Сыртқы істер министрлігі
|    |қазақстан-ресей үкіметаралық |31 желтоқ- |
|    |комиссияның кезекті отырысын |санына     |
|    |өткізу мерзімін Ресей тара-  |дейін      |
|    |мен келісу                   |           |
|    |                             |           |
| 5  |Қазақстан Республикасының    |1999 жылдың|Сыртқы істер министрлігі
|    |Президенті Н.Ә.Назарбаевтың  |31 наурызы-|
|    |Ресей Федерациясына ресми    |на дейін   |
|    |сапарының мерзімін Ресей     |           |
|    |тарапымен келісу             |           |
|    |                             |           |
| 6  |Төмендегі құжаттардың заңды  |1998 жылдың|
|    |күшіне енуі жөнінде қажетті  |31 желтоқ- |
|    |мемлекетішілік рәсімдерді    |санына     |
|    |жүргізу:                     |дейін      |
|    |                             |           |
|    |Қазақстан Республикасы мен   | - // -    |Энергетика, индустрия және
|    |Ресей Федерациясының арасын- |           |сауда министрлігі
|    |дағы 1998-2007 жылдарға ар-  |           |
|    |налған Экономикалық ынтымақ- |           |
|    |тастық туралы шарт, Қазақстан|           |
|    |Республикасы мен Ресей Феде- |           |
|    |рациясының арасындағы 1998-  |           |
|    |2007 жылдарға арналған эконо-|           |
|    |микалық ынтымақтастық бағдар-|           |
|    |ламасы                       |           |
|    |                             |           |
|    |Қазақстан Республикасы мен   | - // -    |Қаржы министрлігі
|    |Ресей Федерациясының арасын- |           |
|    |дағы өзара қаржы мәселелерін |           |
|    |реттеу туралы келісім        |           |
|    |                             |           |
|    |Қазақстан Республикасының    |1998 жылдың|Ішкі істер министрлігі
|    |Үкіметі мен Ресей Федерация- |31 желтоқ- |
|    |сының Үкіметі арасындағы     |санына     |
|    |Есірткі құралдарының, жүйкеге|дейін      |
|    |әсер ететін заттардың заңсыз |           |
|    |айналымына және оларды теріс |           |
|    |пайдалануға қарсы күрестегі  |           |
|    |ынтымақтастық туралы келісім |           |
|    |                             |           |
|    |Қазақстан Республикасының    | - // -    |Еңбек және халықты әлеумет.
|    |Үкіметі мен Ресей Федерация- |           |тік қорғау министрлігі
|    |сының Үкіметі арасындағы     |           |
|    |"Байқоңыр" кешенінде тұратын |           |
|    |және/немесе жұмыс істейтін   |           |
|    |Қазақстан Республикасы мен   |           |
|    |Ресей Федерациясы азаматтары-|           |
|    |ның әлеуметтік кепілдіктері  |           |
|    |туралы келісім               |           |
|    |                             |           |
|    |Қазақстан Республикасының    | - // -    |Білім, мәдениет және ден-
|    |Үкіметі мен Ресей Федерация- |           |саулық министрлігі
|    |сының Үкіметі арасындағы     |           |
|    |Ақпараттық-мәдени орталық-   |           |
|    |тарды құру және олардың қыз- |           |
|    |мет жағдайлары туралы келісім|           |
|    |                             |           |
|    |Қазақстан Республикасының    | - // -    |Қаржы министрлігі
|    |Үкіметі мен Ресей Федерация- |           |
|    |сының Үкіметі арасындағы     |           |
|    |Заңсыз қаржылық операциялар- |           |
|    |мен, сондай-ақ заңсыз жолмен |           |
|    |алынған табыстарды ресмилен- |           |
|    |діруге (заңдастыруға) байла- |           |
|    |нысты қаржылық операциялармен|           |
|    |күрес жүргізу саласындағы    |           |
|    |ынтымақтастық пен өзара      |           |
|    |көмек туралы келісім         |           |
|    |                             |           |
|    |Қазақстан Республикасының    |1998 жылдың|Сыртқы істер министрлігі
|    |Үкіметі мен Ресей Федерация- |31 желтоқ- |
|    |сының Үкіметі арасындағы     |санына     |
|    |Қазақстан Республикасының    |дейін      |
|    |Ресей Федерациясындағы және  |           |
|    |Ресей Федерациясының         |           |
|    |Қазақстан Республикасындағы  |           |
|    |дипломатиялық өкілдіктері мен|           |
|    |консулдық мекемелерін орна-  |           |
|    |ластыру және оларға қызмет   |           |
|    |көрсету шарттары туралы      |           |
|    |келісім                      |           |
|    |                             |           |
|    |                             |           |
|    |                             |           |
|    |                             |           |
|    |                             |           |
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

Об утверждении Плана мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Российской Федерации Б.Н.Ельцина в Республику Казахстан 12 октября 1998 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 г. № 1306
В целях практической реализации двухсторонних договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Российской Федерации Б.Н. Ельцина в Республику Казахстан 12 октября 1998 года, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Российской Федерации Б.Н.Ельцина в Республику Казахстан 12 октября 1998 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от "21" декабря 1998 года
№ 1306
План
мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе
официального визита Президента Российской Федерации Б.Н.Ельцина в
Республику Казахстан 12 октября 1998 года.
____________________________________________________________________________
№ !       Мероприятие          ! Срок исполнения   !Ответственные  за      !
п/п!                            !                   ! исполнение            !
----------------------------------------------------------------------------!
1 !             2              !        3          !            4          !
____________________________________________________________________________!
1  Формирование казахстанской      До 31 декабря     Министерство иностран-
части межправительственной        1998 года       ных дел, Министерство
комиссии по делимитации го-                       сельского хозяйства,
сударственной границы между                       Министерство обороны
Республикой Казахстан и                           (Комитет по охране
Российской Федерацией                             государственной грани-
цы)
2  Согласование с российской        -//-             Министерство иностран-
стороной сроков начала пе-                        ных дел
реговорного процесса по
вопросу юридического офор-
мления казахстанско-рос-
сийской границы и подго-
товке соответствующего
межгосударственного дого-
вора
3  Информирование Правительст-   Каждое полугодие    Министерство энергети-
ва Республики Казахстан о                         ки, индустрии и тор-
ходе реализации Программы                         говли
экономического сотрудниче-
ства Республики Казахстан
и Российской Федерации на
1998-2007 годы
4  Согласование с российской     До 31 декабря       Министерство иностран-
стороной сроков проведения     1998 года          ных дел
очередного заседания ка-
захстанско-российской меж-
правительственной комиссии
по сотрудничеству
5  Согласование с российской     До 31 марта         Министерство иностран-
стороной сроков официально-   1999 года           ных дел
го визита Президента Рес-
публики Казахстан Н.А.На-
зарбаева в Российскую Фе-
дерацию
6  Проведение необходимых внут-  До 31 декабря
ригосударственных процедур     1998 года
по вступлению в законную си-
лу следующих документов:
Договор междуРеспубликой Ка-   -//-               Министерство энергети-
захстан и Российской Федера-                      ки, индустрии и торгов-
цией об экономическом со-                         ли
трудничестве на 1998-2007 го-
ды, Программа экономического
сотрудничества Республики Ка-
захстан и Российской Федера-
ции на 1998-2007 годы
Соглашение между Республикой       -//-           Министерство финансов
Казахстан и Российской Феде-
рацией об урегулировании вза-
имных финансовых вопросов
Соглашение между Правительст-      -//-           Министерство внутрен-
вом Республики Казахстан и                        них дел
Правительством Российской Фе-
дерации о сотрудничестве в
борьбе против незаконного
оборота наркотических средств,
психотропных веществ и злоу -
потребления ими
Соглашение между Правительст-      -//-           Министерство труда и
вом Республики Казахстан и                        социальной защиты на-
Правительством Российской Фе-                     селения
дерации о социальных гаранти-
ях граждан Республики Казах -
стан и Российской Федерации,
проживающих и/или работающих
на комплексе "Байконур"
Соглашение между Правительст-    До 31 декабря    Министерство образова-
вом Республики Казахстан и        1998 года       ния, культуры и здра-
Правительством Российской Фе-                     воохранения
дерации об учреждении и ус -
ловиях деятельности информа-
ционно-культурных центров
Соглашение между Правительст-      -//-           Министерство финансов
вом Республики Казахстан и
Правительством Российской Фе-
дерации о сотрудничестве и
взаимной помощи в области
борьбы с незаконными финансо-
выми операциями, а также фи-
нансовыми операциями, связан-
ными с легализацией (отмыва-
нием) доходов, полученных не-
законным путем
Соглашение между Правительст-       -//-          Министерство иностран-
вом Республики Казахстан и                        ных дел
Правительством Российской Фе-
дерации об  условиях размеще-
ния и обслуживания дипломати-
ческих представительств и
консульских учреждений Респуб-
лики Казахстан в Российской
Федерации и Российской Федера-
ции в Республике Казахстан