Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 23 желтоқсан N 1319. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен. ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
"Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың жұмысын жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 P980231_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 8, 56-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық
комиссиялардың тең төрағаларының құрамына:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің басшысы Алтай
Абылайұлы Тілеубердин Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени
ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-сауд комиссиясына енгізілсін;
Әлихан Мұхамедияұлы Байменов аталған құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года № 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года № 1319. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года № 231 P980231_ "Об активизации работы совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" (САПП Республики Казахстан, 1998 год, № 8, ст.56) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав сопредседателей казахстанской части совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами:
казахстанско-саудовской комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству Тлеубердина Алтая Аблаевича - Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Байменова Алихана Мухамедьевича.
Премьер-Министр
Республики Казахстан