Заң жобасын қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 23 желтоқсан N 1329
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының
Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясы Президентінің жанындағы Үкіметтік
байланыс және ақпарат федеральдық агенттігі әскерінің сынақ полигонын
(02271 әскери бөлімін) Қазақстан Республикасының аумағынан Ресей
Федерациясының аумағына алып кету шарттары туралы келісімді бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті
Мәжілісінен қайтарып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Нарбаев Е.

Об отзыве законопроекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года № 1329
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об условиях вывода с территории Республики Казахстан испытательного полигона (войсковая часть 02271) войск Федерального агентства правительственной связи и информации при Президенте Российской Федерации на территорию Российской Федерации".
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)