"Қазмеханобр" мемлекеттік ғылыми-өндірістік өнеркәсіптік экология бірлестігін Қазақстан Республикасы Ғылым министрлігі - Ғылым академиясының қарауына беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 28 желтоқсан N 1338
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. "Қазмеханобр" мемлекеттік ғылыми-өндірістік өнеркәсіптік экология
бірлестігі Қазақстан Республикасы Ғылым министрлігі - Ғылым академиясының
қарауына берілсін.
2.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшін жойды - ҚРҮ-нің 1999.03.31. N 347 қаулысымен.
P990347_
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче Государственного научно-производственного объединения промышленной экологии «Казмеханобр» в ведение Министерства науки-Академии наук Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1998г. № 1338
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать Государственное научно-производственное объединение
промышленной экологии «Казмеханобр» из ведения Министерства экологии и
природных ресурсов в ведение Министерства науки-Академии наук Республики
Казахстан.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 31 марта
1999 г. N 347
P990347_
)
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)