Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Интеграциялық комитеттің 1998 жылғы 24 қарашада Мәскеу қаласында Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының және Ресей Федерациясының Мемлекетаралық кеңесі жанындағы Үкімет басшыларының кеңесі қабылдаған шешімдерді, келісімдерді және хаттамаларды орындау жөніндегі іс-шараларының жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 28 желтоқсан N 1344
1998 жылғы 24 қарашада Мәскеу қаласында Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының және Ресей Федерациясының Мемлекетаралық кеңесі жанындағы Үкімет басшыларының кеңесі қабылдаған шешімдерді, келісімдерді және хаттамаларды орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Интеграциялық комитеттің 1998 жылғы 24 қарашада Мәскеу қаласында Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының және Ресей Федерациясының Мемлекетаралық кеңесі жанындағы Үкімет басшыларының кеңесі қабылдаған шешімдерді, келісімдерді және хаттамаларды орындау жөніндегі іс-шараларының жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының министрліктері мен ведомстволары
Интеграциялық комитетпен бірлесіп жоспарда көзделген іс-шараларды орындау
жөнінде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі тоқсан сайын
осы қаулының орындалу барысы туралы Қазақстан Республикасының Үкіметіне
хабарлап отырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1344 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Интеграциялық комитеттің 1998
жылғы 24 қарашада Мәскеу қаласында Мемлекетаралық кеңестің жанындағы
Үкімет басшыларының кеңесі қабылдаған шешімдерді, келісімдерді және
хаттамаларды орындау жөніндегі іс-шараларының
Жоспары
__________________________________________________________________________
| Қабылдаған құжаттар       |  Іс-шаралар      | Атқару     |  Атқарушылар|
|                           |                  |мерзімдері  |             |
|___________________________|__________________|____________|_____________|
|1. Кеден одағы және Бірың. |Көрсетілген құжат-|1998 жылдың |Интеграциялық|
|ғай экономикалық кеңістік  |тардың мақұлданған|желтоқсаны  |комитет      |
|туралы шарттардың жобалары |жобаларын оларды  |            |             |
|мен оны іске асыру жөнінде.|қабылдау мақсатын.|            |
|гі шаралар туралы:         |да Мемлекетаралық |            |             |
|                           |кеңестің қарауына |            |             |
|                           |енгізу            |            |             |
|                           |                  |            |             |

Об утверждении Плана мероприятий Правительства Республики Казахстан и Интеграционного Комитета по выполнению решений, соглашений и протоколов, принятых Советом глав правительств при Межгосударственном Совете Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Российской Федерации 24 ноября 1998 года в городе Москве
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года № 1344
В целях исполнения решений, принятых Советом глав правительств при Межгосударственном Совете Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Российской Федерации 24 ноября 1998 года в городе Москве, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить План мероприятий Правительства Республики Казахстан и Интеграционного Комитета по выполнению решений, соглашений и протоколов, принятых Советом глав правительств при Межгосударственном Совете Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Российской Федерации 24 ноября 1998 года в городе Москве.
2. Министерствам и ведомствам Республики Казахстан совместно с Интеграционным Комитетом принять конкретные меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан ежеквартально информировать Правительство Республики Казахстан о ходе выполнения настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
28 декабря 1998 года № 1344
План
мероприятий Правительства Республики Казахстан и
Интеграционного Комитета по выполнению решений, соглашений
и протоколов, принятых Советом глав правительств при
Межгосударственном Совете 24 ноября 1998 года в городе Москве
____________________________________________________________________________
|                            |                       |   Сроки  |           |
|      Принятые документы    |      Мероприятия      |исполнения|Исполнители|
|____________________________|_______________________|__________|___________|
|О Проекте Договора о Тамо-  |Внести одобренные про- | декабрь  |Интеграци- |
|женном союзе и Едином эконо-|екты указанных докумен-|1998 года |онный Коми-|
|мическом пространстве и ме- |тов на рассмотрение    |          |тет        |
|рах по его реализации:      |Межгосударственного Со-|          |           |
|                            |вета с целью их приня- |          |           |
|                            |тия                    |          |           |
|____________________________|_______________________|__________|___________|

|1.1. N 1-қосымша - Кеден   |                  |            |             |
|одағы және Бірыңғай эконо. |                  |            |             |
|микалық кеңістік туралы    |                  |            |             |
|шарттардың жобасы          |                  |            |             |
|                           |                  |            |             |
|1.2. N 2-қосымша - Кеден   |                  |            |             |
|одағын қалыптастыруды және |                  |            |             |
|Бірыңғай экономикалық кеңі.|                  |            |             |
|стікті құруды қамтамасыз   |                  |            |             |
|ету жөніндегі шаралардың   |                  |            |             |
|1998-2002 жылдарға арналған|                  |            |             |
|бағдарламаларының жобасы   |                  |            |             |
|                           |                  |            |             |
|1.3. N 3-қосымша - Кеден   |                  |            |             |
|одағы және Бірыңғай экономи|                  |            |             |
|калық кеңістік туралы шарт.|                  |            |             |
|қа қосылудың талаптары мен |                  |            |             |
|тәртібі                    |                  |            |             |
|                           |                  |            |
|2. "Тәжікстан Республикасы.|"Тәжікстан Респуб-|1998 жылдың |Интеграциялық|
|ның 1996 жылғы 29 наурызда.|касының 1996 жылғы|желтоқсаны  |комитет      |
|ғы Экономика және ізгілік  |29 наурыздағы Эко-|            |             |
|салаларында интеграцияларды|мика және ізгілік |            |             |
|тереңдету туралы шартқа    |салаларында интег-|            |             |
|және 1995 жылғы 6 және 20  |рацияларды терең- |            |             |
|қаңтардағы Кеден одағы тура|дету туралы шартқа|            |             |
|лы келісімге қосылуы тура  |және 1995 жылғы 6 |            |             |
|лы" Мемлекетаралық кеңестің|және 20 қаңтардағы|            |             |
|1998 жылғы 28 сәуірдегі    |Кеден одағы туралы|            |             |
|N 26 және Үкімет басшылары |келісімге қосылуы |            |             |
|кеңесінің 1998 жылғы 28    |туралы" Мемлекет- |            |             |
|сәуірдегі N 15 шешімдерін  |аралық кеңес ше-  |            |             |
|іске асырудың барысы туралы|шімінің мақұлдан. |            |             |
|                           |ған жобасын Мемле.|            |             |
|                           |кетаралық кеңестің|            |             |
|                           |мәжілісіне енгізу |            |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |                  |            |             |
"Қарапайым адамдарға он қарапайым қадам туралы" мәлімдеменің қағидаларын
іске асыру туралы:
|3. Беларусь Республикасының|Келісімнің мақұл- |1998 жылдың |Интеграциялық|
|Қазақстан Республикасының, |данған жобасын    | желтоқсаны |комитет      |
|Қырғыз Республикасының және|оған қол қою мақ- |            |             |
|Ресей Федерациясының арасын|сатында Мемлекет- |            |             |
|дағы азаматтық алудың оңай.|аралық кеңестің   |            |             |
|латылған тәртібі туралы ке.|қарауына енгізу   |            |             |
|лісімнің жобасы туралы     |                  |            |             |
|                           |                  |            |             |
|4. Жеке адамдардың Кеден   |4.1. Осы Келісім- |1999 жылдың |Қаржы министр|
|одағына қатысушы мемлекет. |нің күшіне енуі   |I тоқсаны   |лігі, Энерге.|
|тердің шекараларынан өтуі. |үшін қажетті мем- |            |тика, индус- |
|нің және олардың тауарлар  |лекетішілік рәсім-|            |трия және    |
|мен валютаны кедергісіз та.|дерді жүргізу және|            |сауда министр|
|сымалдауының еркін және тең|Интеграциялық ко- |            |лігі, Мемле- |
|құқығын қамтамасыз ету тура|митетке олардың   |            |кеттік кіріс |
|лы келісім                 |орындалғандығы    |            |министрлігі, |
|                           |туралы хабарлау   |            |Сыртқы істер |
|                           |                  |            |министрлігі, |
|                           |                  |            |Ұлттық банк  |
|                           |                  |            |(келісім     |
|                           |                  |            |бойынша)     |
|                           |                  |            |             |
|                           |4.2. Интеграция-  |1999 жылдың |Интеграциялық|
|                           |лық комитеттің    | сәуірі     |комитет      |
|                           |Кеден одағына қа- |            |             |
|                           |тысушы мемлекет-  |            |             |
|                           |терге Келісімнің  |            |             |
|                           |күшіне енгендігі  |            |             |
|                           |туралы хабарлауы  |            |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |Мемлекеттік шека- |1999 жылдың |Мемлекеттік  |
|                           |ралардағы өткізу  | қаңтары    |кіріс министр|
|                           |пункттерінде,     |            |лігінің Кеден|
|                           |сондай-ақ Кеден   |            |комитеті     |
|                           |одағына қатысушы  |            |             |
|                           |мемлекеттердің    |            |             |
|                           |арасындағы әуе қа-|            |             |
|                           |тынасы жүзеге асы-|            |             |
|                           |рылатын халықара- |            |             |
|                           |лық әуе порттарын-|            |             |
|                           |да қажет болған   |            |             |
|                           |жағдайда арнаулы  |            |             |
|                           |"дәліздер" құруды |            |             |
|                           |қоса алғанда жеке |            |             |
|                           |адамдар мен олар- |            |             |
|                           |дың тауарларының  |            |             |
|                           |қозғалысын басым- |            |             |
|                           |дықты, оңайлатыл- |            |             |
|                           |ған тәртіппен ұй- |            |             |
|                           |ымдастыру жөнінде |            |             |
|                           |шаралар қабылдау  |            |             |
|                           |Интеграциялық ко- |            |             |
|                           |митетке Келісімді |            |             |
|                           |іске асыру жөнінде|            |             |
|                           |қабылданған құжат-|            |             |
|                           |тарды жолдау      |            |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |4.4. Үшінші елдер-|1999 жылдың |Мемлекеттік  |
|                           |де шығарылған та- |I тоқсаны   |кіріс министр|
|                           |уарлардың Кеден   |            |лігі, Қаржы  |
|                           |одағына қатысушы  |            |министрлігі, |
|                           |мемлекеттердің    |            |Энергетика,  |
|                           |кедендік шекарасы |            |индустрия    |
|                           |арқылы, кедендік  |            |және сауда   |
|                           |төлемдер мен алым-|            |министрлігі, |
|                           |дарды алмастан,   |            |Ұлттық банк  |
|                           |жазбаша нысандағы |            |(келісім     |
|                           |декларациялаусыз  |            |бойынша)     |
|                           |қозғалысын қамта- |            |             |
|                           |масыз ету, олар-  |            |             |
|                           |дың жалпы құны бір|            |             |
|                           |адамға багаждың   |            |             |
|                           |жалпы салмағы 50  |            |             |
|                           |килограмға дейінгі|            |             |
|                           |шекте 1000 АҚШ    |            |             |
|                           |долларына баламды |            |             |
|                           |сомадан аспауы    |            |             |
|                           |шартымен кедендік |            |             |
|                           |ресімдеу үшін ке- |            |             |
|                           |дендік төлемдер   |            |             |
|                           |мен алымдар алу   |            |             |
|                           |үшін қолданылып   |            |             |
|                           |жүрген нормативтік|            |             |
|                           |актілерге тиісті  |            |             |
|                           |өзеріс енгізу     |            |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |4.5. "Жеке адам-  |1999 жылдың |Ұлттық банк  |
|                           |дардың шетелдік   | қаңтары    |(келісім     |
|                           |валюталарды үшінші|            |бойынша)     |
|                           |елдерге кедергісіз|            |             |
|                           |әкетуінің келісіл-|            |             |
|                           |ген нормалары ту- |            |             |
|                           |ралы" хаттама     |            |             |
|                           |дайындау және     |            |             |
|                           |қабылдау          |            |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |4.6. Жолаушылар   |1999 жылдың |Мемлекеттік  |
|                           |декларациялары    | I тоқсаны  |кіріс мини.
|                           |мен анықтама-     |            |стрлігінің   |
|                           |сертификаттың     |            |Кеден комите.|
|                           |бірыңғай нысанда- |            |ті, Интегра. |
|                           |рын дайындау және |            |циялық       |
|                           |бекіту            |            |комитет      |
|                           |                  |            |             |

|1.1. Приложение № 1 - Проект|                       |          |           |
|Договора о Таможенном союзе |                       |          |           |
|и Едином экономическом про- |                       |          |           |
|странстве                   |                       |          |           |
|1.2. Приложение № 2 - Проект|                       |          |           |
|Программы мер по обеспечению|                       |          |           |
|формирования Таможенного со-|                       |          |           |
|юза и создания Единого эко- |                       |          |           |
|номического пространства на |                       |          |           |
|1998-2002 годы              |                       |          |           |
|1.3. Приложение № 3 - Проект|                       |          |           |
|условий и порядка присоеди- |                       |          |           |
|нения к Договору о Таможен- |                       |          |           |
|ном союзе и Едином экономи- |                       |          |           |
|ческом пространстве         |                       |          |           |
|____________________________|_______________________|__________|___________|
|2. О ходе реализации решений|Внести одобренный про- | декабрь  |Интеграци- |
|Межгосударственного Совета  |ект Решения Межгосу-   |1998 года |онный      |
|от 28 апреля 1998 года № 26 |дарственного Совета "О |          |Комитет    |
|и Совета глав правительств  |правовом оформлении    |          |           |
|от 28 апреля 1998 года № 15 |присоединения Республи-|          |           |
|"О присоединении Республики |ки Таджикистан к Дого- |          |           |
|Таджикистан к Договору об   |вору об углублении ин- |          |           |
|углублении интеграции в эко-|теграции в экономичес- |          |           |
|номической и гуманитарной   |кой и гуманитарной об- |          |           |
|областях от 29 марта 1996   |ластях от 29 марта 1996|          |           |
|года и соглашениям о Тамо-  |года и соглашениям о   |          |           |
|женном союзе от 6 и 20 янва-|Таможенном союзе от 6 и|          |           |
|ря 1995 года"               |20 января 1995 года" на|          |           |
|                            |заседание Межгосударст-|          |           |
|                            |венного Совета         |          |           |
|____________________________|_______________________|__________|___________|
|    О реализации положений Заявления "О десяти простых шагах навстречу     |
|                        простым людям":                                     |
|                                                                           |
|3. О Проекте Соглашения меж-|Внести одобренный про- | декабрь  |Интеграци- |
|ду Республикой Беларусь,    |ект Соглашения на рас- |1998 года |онный      |
|Республикой Казахстан, Кыр- |смотрение Межгосударст-|          |Комитет    |
|гызской Республикой и Рос-  |венного Совета с целью |          |           |
|сийской Федерацией об упро- |его подписания         |          |           |
|щенном порядке приобретения |                       |          |           |
|гражданства                 |                       |          |           |
|____________________________|_______________________|__________|___________|
|4. Соглашение об обеспечении|4.1. Провести внутриго-|І квартал |Минфин, Ми-|
|свободного и равного права  |сударственные процеду- |1999 года |нистерство |
|пересечения физическими ли- |ры, необходимые для    |          |энергетики,|
|цами границ государств-     |вступления в силу нас- |          |индустрии и|
|участников Таможенного союза|тоящего Соглашения и   |          |торговли,  |
|и беспрепятственного провоза|информировать Интегра- |          |Министерст-|
|ими товаров и валюты        |ционный Комитет об их  |          |во государ-|
|                            |выполнении             |          |ственных   |
|                            |                       |          |доходов,   |
|                            |                       |          |Министерст-|
|                            |                       |          |во иност-  |
|                            |                       |          |ранных дел,|
|                            |                       |          |Националь- |
|                            |                       |          |ный банк   |
|                            |                       |          |(по согла- |
|                            |                       |          |сованию)   |
|                            |4.2. Интеграционному   |  апрель  |Интеграци- |
|                            |Комитету уведомить     |1999 года |онный      |
|                            |государства-участни-   |          |Комитет    |
|                            |ков Таможенного союза о|          |           |
|                            |вступлении в силу      |          |           |
|                            |Соглашения             |          |           |
|                            |4.3. Принять меры по   |  январь  |Таможенный |
|                            |организации пунктах    |1999 года |комитет    |
|                            |пропуска на государст- |          |Министерст-|
|                            |венных границах, а так-|          |ва госу-   |
|                            |же в воздушных междуна-|          |дарственных|
|                            |родных портах, через   |          |доходов    |
|                            |которые осуществляются |          |           |
|                            |воздушное сообщение    |          |           |
|                            |между государствами-   |          |           |
|                            |участниками Таможенного|          |           |
|                            |союза, перемещения фи- |          |           |
|                            |зических лиц и их това-|          |           |
|                            |ров в приоритетном,    |          |           |
|                            |упрощенном порядке,    |          |           |
|                            |включая, при необходи- |          |           |
|                            |мости, создание специ- |          |           |
|                            |альных "коридоров".    |          |           |
|                            |Направить в Интеграци- |          |           |
|                            |онный Комитет принятые |          |           |
|                            |по реализации Соглаше- |          |           |
|                            |ния документы          |          |           |
|                            |4.4. Внести соответст- |І квартал |Министерст-|
|                            |вующие изменения в     |1999 года |во госу-   |
|                            |действующие нормативные|          |дарственных|
|                            |акты для обеспечения   |          |доходов,   |
|                            |перемещения товаров,   |          |Минфин,    |
|                            |происходящих из третьих|          |Министерст-|
|                            |стран, через таможенные|          |во энерге- |
|                            |границы государств-    |          |тики, ин-  |
|                            |участников Таможенного |          |дустрии и  |
|                            |союза, без взимания    |          |торговли,  |
|                            |таможенных платежей и  |          |Националь- |
|                            |сборов, без деклариро- |          |ный банк   |
|                            |вания в письменной     |          |(по согла- |
|                            |форме, взимания тамо-  |          |сованию)   |
|                            |женных платежей        |          |           |
|                            |и сборов за            |          |           |
|                            |таможенное оформление  |          |           |
|                            |при условии, что их    |          |           |
|                            |общая стоимость не пре-|          |           |
|                            |вышает суммы, эквива-  |          |           |
|                            |лентной 1000 долларам  |          |           |
|                            |США, в пределах общего |          |           |
|                            |веса багажа до 50 кг на|          |           |
|                            |одного человека        |          |           |
|                            |4.5. Подготовить и     |  январь  |Националь- |
|                            |принять Протокол "О    |1999 года |ный банк   |
|                            |согласованных нормах   |          |(по согла- |
|                            |беспрепятственного вы- |          |сованию)   |
|                            |воза физическими лицами|          |           |
|                            |иностранной валюты в   |          |           |
|                            |третьи страны"         |          |           |
|                            |4.6. Подготовить и     |І квартал |Таможенный |
|                            |утвердить единые формы |1999 года |комитет Ми-|
|                            |пассажирских деклараций|          |нистерства |
|                            |и справки-сертификата. |          |государст- |
|                            |                       |          |венных до- |
|                            |                       |          |ходов, Ин- |
|                            |                       |          |теграцион- |
|                            |                       |          |ный Комитет|

|                           |8.5. Келісімнің   |Мемлекетіші.|Ақпарат және |
|                           |мәтінін Қазақстан |лік рәсімдер|қоғамдық     |
|                           |Республикасының   |жүргізілген.|келісім      |
|                           |бұқаралық ақпарат |нен кейін 10|министрлігі  |
|                           |құралдарында жария|күннің ішін.|             |
|                           |лау               |де          |             |
|                           |                  |            |             |
|9. 1996 жылғы 29 наурыздағы|9.1. Осы Келісім. |1999 жылдың |Білім,       |
|Экономика және ізгілік сала|нің күшіне енуі   |I тоқсаны   |мәдениет және|
|ларында интеграцияны терең.|үшін мемлекетіші. |            |денсаулық    |
|дету туралы шартқа қатысушы|лік рәсімдер жүр. |            |сақтау       |
|мемлекеттер азаматтарына   |гізу және Интегра.|            |министрлігі  |
|оқу орындарына түсуге тең. |циялық комитетке  |            |             |
|құқықтар беру туралы келі. |олардың орындауы  |            |             |
|сім                        |туралы хабарлау   |            |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |9.2. Тараптардың  |1999 жылдың |Мүдделі      |
|                           |мүдделі министр.  |1 тоқсаны   |министрліктер|
|                           |ліктермен және    |            |мен ведомство|
|                           |ведомстволарымен  |            |лар          |
|                           |бірлесіп қорғаныс,|            |             |
|                           |қауіпсіздік, ішкі |            |             |
|                           |істер органдары.  |            |             |
|                           |ның, шекара және  |            |             |
|                           |кеден қызметтері. |            |
|                           |нің мемлекеттік   |            |             |
|                           |оқу орындарына    |            |             |
|                           |қабылдауды реттеу |            |             |
|                           |жөнінде екіжақты  |            |             |
|                           |келісім дайындау  |            |             |
|                           |және оған қол қою |            |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |9.3. Осы Келісім. |Мемлекетіші.|Ақпарат және |
|                           |ның мәтінін бұқа. |лік рәсімдер|қоғамдық     |
|                           |ралық ақпарат     |жүргізілген.|келісім      |
|                           |құралдарында      |нен кейін 10|министрлігі  |
|                           |жариялау          |күннің ішін.|             |
|                           |                  |де          |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |9.4. Тәжікстан    |1999 жылдың |Интеграциялық|
|                           |Республикасының   |1 жарты     |комитет      |
|                           |осы Келісімге     |жылдығы     |Білім,       |
|                           |қосылуы жөнінде   |            |мәдениет және|
|                           |Тараптардың үкі.  |            |денсаулық    |
|                           |меттерімен келі.  |            |сақтау       |
|                           |сілген ұсыныс     |            |министрлігі. |
|                           |дайындау          |            |мен бірлесіп |
|                           |                  |            |             |
|10. "1996 жылғы 29 наурызда|Осы Келісімнің    |1998 жылдың |Интеграциялық|
|ғы Экономика және ізгілік  |мақұлданған жоба. |желтоқсаны  |комитет      |
|салаларында интеграцияны   |сын Мемлекетара.  |            |             |
|тереңдету туралы шартқа қа.|лық кеңестің қа.  |            |             |
|тысушы мемлекеттердің аумақ|рауына енгізу     |            |             |
|тарында теледидар және ра. |
|            |             |
|дио бағдарламаларын тарату |                  |            |             |
|үшін қолайлы жағдайлар туғы|                  |            |             |
|зу туралы" келісімнің жоба.|                  |            |             |
|сы туралы                  |                  |            |             |
|11. 1996 жылғы 29 наурызда.|11.1. Осы Келісім.|1999 жылдың |Шағын бизнес.|
|ғы Экономика және ізгілік  |нің күшіне енуі   |I тоқсаны   |ті қолдау    |
|салаларында интеграцияны те|үшін қажетті мем. |            |жөніндегі    |
|реңдету туралы шартқа қаты.|лекетішілік рәсім.|            |агенттік     |
|сушы мемлекеттерде шағын кә|дер жүргізу және  |            |             |
|сіпкерлікпен айналысу үшін |Интеграциялық     |            |             |
|қолайлы жағдайлар туғызу ту|комитетке олардың |            |             |
|ралы келісім               |орындалуы туралы  |            |             |
|                           |хабарлау          |            |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |11.2. Құзыретті   |1999 жылдың |Интеграциялық|
|                           |органдардың өкіл. |I тоқсаны   |комитет,     |
|                           |дерінен жұмыс то. |            |Шағын бизнес.|
|                           |бын құру жөнінде  |            |ті қолдау    |
|                           |ұсыныс дайындау   |            |жөніндегі    |
|                           |және оның жұмыс   |            |агенттік     |
|                           |жоспарын бекіту   |            |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |11.3. Шағын кәсіп.|1999 жылдың |Шағын кәсіп. |
|                           |керлік жөніндегі  |IV тоқсаны  |керлікті қол.|
|                           |заңдарға талдау   |            |дау жөніндегі|
|                           |жүргізу және олар.|            |агенттік,    |
|                           |ды үйлестіру      |            |Әділетмині,  |
|                           |жөнінде ұсыныс    |            |Интеграциялық|
|                           |енгізу            |            |комитет      |
|                           |                  |            |             |
|12. Тараптардың Кеден одағы|"Кеден одағын қа. |1999 жылдың |Энергетика,  |
|туралы келісімнен, сондай- |лыптастыру кезін. |I тоқсаны   |индустрия    |
|ақ Мемлекетаралық Кеңес пен|де сыртқы сауданы |            |және сауда   |
|Үкімет басшыларының кеңесі.|тарифсіз реттеудің|            |министрлігі  |
|аталған салада қабылдаған  |бірыңғай шаралары |            |             |
|шешімдерден туындайтын мін.|туралы" Келісімнің|            |             |
|деттемелерді орындауының ба|күшіне енуі үшін  |            |             |
|рысы туралы                |мемлекетішілік    |            |             |
|                           |рәсімдер жүргізу  |            |             |
|                           |және Интеграция.  |            |             |
|                           |лық комитетке     |            |             |
|                           |олардың орындалуы |            |             |
|                           |туралы хабарлау   |            |             |
|                           |                  |            |             |
|13. Кеден одағы туралы келі|13.1. Кеден одағы |1999 жылдың |Интеграциялық|
|сімге қатысушы мемлекеттер.|туралы келісімге  |ақпаны      |комитет,     |
|дің Ортақ кеден тарифін қа.|қатысушы мемлекет.|            |Энергетика,  |
|лыптастыру жөніндегі алдағы|тердің Ортақ ке.  |            |индустрия    |
|уақыттағы жұмыстары туралы |дендік тарифі ту. |            |және сауда   |
|                           |ралы келісімнің   |            |министрлігі  |
|                           |жобасын дайындау  |            |             |
|                           |және оны Тараптар.|            |             |
|                           |дың үкіметтеріне  |            |             |
|                           |келісуге жолдау   |            |             |
|                           |                  |            |             |
|                           |13.2. Әкелу кеден |1999 жылдың |Энергетика,  |
|                           |баждарының ставка.|1 қаңтарына |индустрия    |
|                           |ларын келісілген  |дейін       |және сауда   |
|                           |өзгерту жөнінде   |            |министрлігі, |
|                           |шешім қабылдау    |            |Әділетмині   |
|                           |үшін Үкіметтің    |            |             |
|                           |мүдделі министр.  |            |             |
|                           |ліктер мен ведомс.|            |             |
|                           |тволардың сарапшы.|            |             |
|                           |ларына қажетті    |            |             |
|                           |өкілеттіктер беру |            |             |
|                           |туралы арнаулы    |            |             |
|                           |шешімін қабылдау  |            |             |
|                           |                  |            |             |
|14. Үкімет басшылары кеңесі|14.1. Интеграция. |1998 жылдың |Энергетика,  |
|нің "Кеден одағы туралы ке.|лық комитетке     |желтоқсаны  |индустрия    |
|лісімге қатысушы мемлекет. |Кеден одағы туралы|            |және сауда   |
|тердің Дүниежүзілік сауда  |келісім мен ДСҰ-ға|            |министрлігі  |
|ұйымына қосылуы кезіндегі  |қосылудың шарттары|            |             |
|бірыңғай позициясы туралы" |туралы 1996 жылғы |            |             |
|1998 жылғы 28 сәуірдегі ше.|29 наурыздағы     |            |             |
|шімін іске асырудың барысы |Шарттың шеңберінде|            |             |
|туралы                     |Қырғыз Республика.|            |             |
|                           |сы міндеттемелер. |            |             |
|                           |дің сәйкестігіне  |            |             |
|                           |талдау жүргізу    |            |             |
|                           |үшін 10 күнге     |            |             |
|                           |дейін мерзімге    |            |             |

|                            |8.5. Опубликовать текст|в течение |Министерст-|
|                            |Соглашения в средствах |10 дней   |во информа-|
|                            |массовой информации    |после про-|ции и об-  |
|                            |Республики Казахстан   |ведения   |щественного|
|                            |                       |внутриго- |согласия   |
|                            |                       |сударст-  |           |
|                            |                       |венных    |           |
|                            |                       |процедур  |           |
|                            |9.1. Провести внутриго-|І квартал |Министерст-|
|                            |сударственные процедуры|1999 года |во образо- |
|                            |для вступления в силу  |          |вания,     |
|                            |настоящего Соглашения и|          |культуры и |
|                            |уведомить Интеграцион- |          |здравоохра-|
|                            |ный Комитет об их      |          |нения      |
|                            |выполнении             |          |           |
|____________________________|_______________________|__________|___________|
|9. Соглашение о предоставле-|9.2. Подготовить и под-|І квартал |Заинтересо-|
|нии равных прав гражданам   |писать двусторонние    |1999 года |ванные ми- |
|государств-участников Дого- |Соглашения с заинтере- |          |нистерства |
|вора об углублении интегра- |сованными министерства-|          |и ведомства|
|ции в экономической и гума- |ми и ведомствами Сторон|          |           |
|нитарной областях от 29 мар-|по регулированию приема|          |           |
|та 1996 года на поступление |в государственные учеб-|          |           |
|в учебные заведения         |ные заведения органов  |          |           |
|                            |обороны, безопасности, |          |           |
|                            |внутренних дел, погра- |          |           |
|                            |ничной и таможенной    |          |           |
|                            |служб                  |          |           |
|                            |9.3. Опубликовать текст|в течение |Министерст-|
|                            |данного Соглашения в   |10 дней   |во информа-|
|                            |средствах массовой     |после про-|ции и об-  |
|                            |информации             |ведения   |щественного|
|                            |                       |внутриго- |согласия   |
|                            |                       |сударст-  |           |
|                            |                       |венных    |           |
|                            |                       |процедур  |           |
|                            |9.4. Подготовить сог-  |І полуго- |Интеграци- |
|                            |ласованное предположе- |дие       |онный Коми-|
|                            |ние с правительствами  |1999 года |тет        |
|                            |Сторон по присоединению|          |совместно с|
|                            |Республики Таджикистан |          |Министерст-|
|                            |к данному Соглашению   |          |вом образо-|
|                            |                       |          |вания,     |
|                            |                       |          |культуры и |
|                            |                       |          |здравоохра-|
|                            |                       |          |нения      |
|____________________________|_______________________|__________|___________|
|10. О проекте Соглашения "О |Внести одобренный      | декабрь  |Интеграци- |
|создании благоприятных усло-|проект настоящего Сог- |1998 года |онный      |
|вий для распространения про-|лашения на рассмотрение|          |Комитет    |
|грамм телевидения и радио на|Межгосударственного    |          |           |
|территориях государств-     |Совета                 |          |           |
|участников Договора об      |                       |          |           |
|углублении интеграции в     |                       |          |           |
|экономической и гуманитарной|                       |          |           |
|областях от 29 марта        |                       |          |           |
|1996 года"                  |                       |          |           |
|____________________________|_______________________|__________|___________|
|11. Соглашение о создании   |11.1 Провести внутриго-|І квартал |Агентство  |
|благоприятных условий для   |сударственные процедуры|1999 года |по поддерж-|
|занятий малым предпринима-  |для вступления в силу  |          |ке малого  |
|тельством в государствах-   |настоящего Соглашения и|          |бизнеса    |
|участниках Договора об      |уведомить Интеграцион- |          |           |
|углублении интеграции в     |ный Комитет об их вы-  |          |           |
|экономической и гуманитарной|полнении               |          |           |
|областях от 29 марта        |11.2. Подготовить      |І квартал |Интеграци- |
|1996 года                   |предложения по созданию|1999 года |онный Коми-|
|                            |рабочей группы из      |          |тет,       |
|                            |представителей компе-  |          |Агентство  |
|                            |тентных органов и ут-  |          |по поддерж-|
|                            |вердить план ее работы |          |ке малого  |
|                            |                       |          |бизнеса    |
|                            |11.3. Провести анализ  |IV квартал|Агентство  |
|                            |законодательства по    |1999 года |по поддерж-|
|                            |малому предприниматель-|          |ке малого  |
|                            |ству и внести предложе-|          |бизнеса,   |
|                            |ния по его гармонизации|          |Минюст,    |
|                            |                       |          |Интеграци- |
|                            |                       |          |онный      |
|                            |                       |          |Комитет    |
|____________________________|_______________________|__________|___________|
|12. О ходе выполнения Сторо-|Провести внутригосу-   |І квартал |Министерст-|
|нами обязательств, вытекаю- |дарственные процедуры  |1999 года |во энерге- |
|щих из соглашений о Таможен-|для вступления в силу  |          |тики, ин-  |
|ном союзе, а также решений, |Соглашения "О единых   |          |дустрии и  |
|принятых в данной области   |мерах нетарифного регу-|          |торговли   |
|Межгосударственным Советом  |лирования внешней тор- |          |           |
|и Советом глав правительств |говли при формировании |          |           |
|                            |Таможенного союза" и   |          |           |
|                            |уведомить Интеграцион- |          |           |
|                            |ный Комитет об их вы-  |          |           |
|                            |полнении               |          |           |
|____________________________|_______________________|__________|___________|
|13. О дальнейшей работе по  |13.1. Подготовить про- | февраль
|Интеграци- |
|формированию Общего таможен-|ект Соглашения об Общем|1999 года |онный Коми-|
|ного тарифа государств-     |таможенном тарифе госу-|          |тет, Минис-|
|участников соглашений о Та- |дарств-участников сог- |          |терство    |
|моженном союзе              |лашений о Таможенном   |          |энергетики,|
|                            |союзе и направить его  |          |индустрии и|
|                            |на согласование прави- |          |торговли   |
|                            |тельствам Сторон       |          |           |
|                            |13.2. Принять специаль-|до 1 янва-|Министерст-|
|                            |ное решение Правитель- |ря        |во энерге- |
|                            |ства о предоставлении  |1999 года |тики,      |
|                            |необходимых полномочий |          |индустрии и|
|                            |экспертам заинтересо-  |          |торговли,  |
|                            |ванных министерств и   |          |Минюст     |
|                            |ведомств для принятия  |          |           |
|                            |решений по согласован- |          |           |
|                            |ному изменению ставок  |          |           |
|                            |ввозных таможенных     |          |           |
|                            |пошлин                 |          |           |
|____________________________|_______________________|__________|___________|
|14. О ходе реализации реше- |14.1. Внести предложе- | декабрь  |Министерст-|
|ния Совета глав правительств|ние в Правительство о  |1998 года |во энерге- |
|от 28 апреля 1998 года "О   |направлении в Интегра- |          |тики, ин-  |
|единой позиции государств-  |ционный Комитет экспер-|          |дустрии и  |