Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 29 желтоқсан N 1347. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.   N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың және қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037   P971037_   қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997ж., N 29, 266-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға "Экспорты лицензиялар бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тізбесі" деген 4 қосымшада:
"Табиғи асыл тастар және   253090950 (тек жақұт), 7101,
олардан жасалған           7102, 7103 (тек асыл тастар),
бұйымдар, табиғи асыл тас  7105 (тек табиғи асыл
қалдықтары, ұнтағы         тастардан), 7116 (тек жақұттан
рекуператы, маржан, одан   және табиғи асыл тастардан),
жасалған бұйымдар, жақұт   820551000 (тек табиғи алмас
одан жасалған бұйымдар     кристалдары салынған
шыныкескіш), 820719100,
820702100, 820750100,
820760100, 820790100 (тек
кристалдан және сүйірлеп,
үгілген табиғи алмастан
жұмыс бөлігі бар құралдар),
852290300 (тек табиғи асыл
тастар мен алмастан),
960200000 (тек өңделген жақұт
бұйымдар)
Қымбат бағалы металдар,    2616, 2843, 300640000 (тек
қорытпалар олардан         қымбат бағалы металдардан)
жасалған бұйымдар;         7106-7112, 711311000,
металдар, қымбат           711319000, 711411000,
металмен көмкерілгендер,   711510000, 711590100,
олардан жасалған           711419000, 7118 (тек қымбат
бұйымдар;                  бағалы металдардан), 8544
рудалар және қымбат        (тек қымбат бағалы
металдардың қоспалары,     металдардан жасалған
қалдықтар және сынықтар    өткізгіштермен) 900319100,
902129100, 911110000 (тек
қымбат бағалы металдардан),
911310 (тек қымбат бағалы
металдардан), 960810300,
960839100"
деген жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года N 1347. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года  N 1037  "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие изменения:
в приложении 4 к указанному постановлению "Перечень товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям":
строки:
"Драгоценные природные      253090950 (только янтарь), 7101, 7102,
камни и изделия из них,     7103 (только драгоценные камни), 7105
отходы, порошки и           (только из природных драгоценных камней),
рекуперат драгоценных       7116 (только из жемчуга и природных
природных камней, жемчуг    драгоценных камней), 820551000 (только
и изделия из него, янтарь   стеклорезы со вставкой из кристаллов
и изделия из него           природных алмазов), 820719100, 820720100,
820750100, 820760100, 820790100 (только
инструменты с рабочей частью из кристаллов
и овализированных, дробленных, природных
алмазов), 852290300 (только из природных
драгоценных камней и алмазов), 960200000
(только обработанный янтарь и изделия из него)
Драгоценные металлы,             2616, 2843, 300640000 (только из
сплавы, изделия из них;          драгоценных металлов), 7106-7112,
металлы, плакированные           711311000, 711319000, 711411000,
драгоценными металлами, и        711510000, 711590100, 711419000, 7118,
изделия из них; руды и           (только из драгоценных металлов), 8544
концентраты драгметаллов,        (только с проводниками из драгоценных
отходов и лом                     металлов), 900319100, 902129100,
911110000(только из драгоценных
металлов), 911310 (только из
драгоценных металлов), 960810300,
960839100"
исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан