Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 қарашадағы N 1403 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 29 желтоқсан N 1348
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Жеті жарғы" республикалық заң әдебиеті баспасы туралы" 1996 жылғы 19 қарашадағы  N 1403 қаулысының күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1348 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Республикалық заң әдебиеті баспасы мен апталық заң газетін құру туралы" 1994 жылғы 27 қаңтардағы  N 107 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 5, 51-құжат):
2-9-тармақтардың күші жойылған деп танылсын.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақ алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.04.22. N  378 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4.<*>
Ескерту. 4-тармағының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N  1433 қаулысымен.
5.<*>
Ескерту. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.04.29. N  499 қаулысымен.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1996 года N 1403
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года N 1348
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1996 года № 1403 P961403_ "О республиканском издательстве юридической литературы "Жеты жаргы" Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1998 года N 1348
Изменения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 января 1994 года № 107 P940107_ "Об учреждении республиканского издательства юридической литературы и еженедельной юридической газеты" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 5, ст.51):
пункты 2-9 признать утратившими силу.
2. (Пункт 2 исключен - постановлением Правительства РК от 22 апреля 2005 г. N 378 )
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433  P991433_ )
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 апреля 1999 г. N 499  P990499_ )