Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 29 желтоқсан N 1350
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына мынадай өзгеріс
енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарындағы реттік нөмірі
44-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года N 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года N 1350
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16
января 1998 года N 17
P980017_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 1998 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
1998 год, утвержденном указанным постановлением, строку, порядковый номер
44, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)