Қазақстан Республикасының Түрікменстандағы Мәдениет күндері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 31 желтоқсан N 1379
Қазақстан Республикасының Түркменстандағы Мәдениет күндерін өткізумен
байланысты шығыстарды өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі
қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Білім, мәдениет және денсаулық сақтау
министрлігі Қазақстан Республикасының Түрікменстандағы Мәдениет күндерін
өткізу жөніндегі шығыстарды өтеуді 1998 жылға арналған бюджетте "Демалысты
ұйымдастыру және мәдениет саласындағы қызмет" деген 08 функционалдық топ
бойынша көзделген қаражат шегінде жүргізсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Нарбаев Е.

О Днях культуры Республики Казахстан в Туркменистане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1379
В целях погашения расходов, связанных с проведением Дней культуры Республики Казахстан в Туркменистане, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан погашение расходов по проведению Дней культуры Республики Казахстан в Туркменистане произвести в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1998 год по функциональной группе 08 "Организация отдыха и деятельность в сфере культуры"
2. Настоящее постановление вводится в действие с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)