Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1859 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 31 желтоқсан N 1391
Республикалық бюджет шығыстарын оңтайландыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік арнаулы қазынашылық міндеттемелерін шығарудың, айналысқа енгізудің және өтеудің тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1859 P971859_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 57, 520-құжат; 1998 ж., N 10, 78-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік арнаулы қазынашылық міндеттемелерін шығарудың, айналысқа енгізудің және өтеудің тәртібі туралы ережеде:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Арнаулы қазынашылық міндеттемелерінің номиналдық құнына, 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап, Ауқымды сертификатта келтірілген сыйақы (мүдде) есептеледі";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Есептелген сыйақыны (мүддені) төлеу 2000 жылдың 25 маусымынан бастап тиісті күнге әрбір алты айдан кейін, осы Ереженің 9-тармағында көрсетілген сыйақы (мүдде) есептелген күннен бастап, арнаулы қазынашылық міндеттемелердің айналым мерзімі шегінде жүргізіледі. Есептелген сыйақыны (мүддені) төлеу күні демалыс немесе мереке күніне сәйкес келген жағдайда, сыйақы (мүдде) есеп айырысу күнінен кейінгі бірінші жұмыс күні төленеді";
Мемлекеттік арнаулы қазынашылық міндеттемелерін шығарудың, айналысқа
енгізудің және өтеудің тәртібі туралы ережеге қосымшаның үшінші бөлімінің
сегізінші абзацы (Қазақстан Республикасының мемлекеттік арнаулы
қазынашылық міндеттемелерін шығарудың ауқымды сертификаты) мынадай
редакцияда жазылсын:
"Сыйақыны (мүддені) есептеу күндері, 25.06.00, 25.12.00, 25.06.01, 25.
12.01, 25.06.02, 25.12.02, 25.06.03, 25.12.03, 25.06.04, 25.12.04,
25.06.05, 25.12.05, 25.06.06, 25.12.06, 25.06.07, 25.12.07".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Нарбаев Е.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 года № 1859
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1391
В целях оптимизации расходов республиканского бюджета Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 года № 1859 P971859_ «Об утверждении Положения о порядке выпуска, обращения и погашения государственных специальных казначейских обязательств Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 57, ст. 520; 1998 г., № 10, ст. 78) следующие изменения:
в Положении о порядке выпуска, обращения и погашения государственных специальных казначейских обязательств Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. На номинальную стоимость специальных казначейских обязательств, начиная с 1 января 2000 года, начисляется ставка вознаграждения (интереса), приведенная в Глобальном сертификате»;
пункт 15 изложить в следующей редакции:
«15. Выплата начисленного вознаграждения (интереса) производится на соответствующую дату через каждые шесть месяцев с даты начисления вознаграждения (интереса), указанной в пункте 9 настоящего Положения, начиная с 25 июня 2000 года в пределах срока обращения специальных казначейских обязательств. В случае, если дата выплаты начисленного вознаграждения (интереса) выпадает на выходной или праздничный день, вознаграждение (интерес) выплачивается в первый рабочий день, следующий за расчетной датой»;
абзац восьмой части третьей приложения к Положению о порядке выпуска, обращения и погашения государственных специальных казначейских обязательств Республики Казахстан (Глобального сертификата выпуска государственных специальных казначейских обязательств Республики Казахстан) изложить в следующей редакции:
«Даты выплаты вознаграждения (интереса): 25.06.00, 25.12.00, 25.06.01, 25.12.01, 25.06.02, 25.12.02, 25.06.03, 25.12.03, 25.06.04, 25.12.04, 25.06.05, 25.12.05, 25.06.06, 25.12.06, 25.06.07, 25.12.07".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)